Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szorongásos embereket miért...

A szorongásos embereket miért röhögik ki mindenhol?

Figyelt kérdés
Főleg, ha férfi, és meg van szeppenve, amikor idegenekkel kell beszélni.

2021. máj. 3. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem röhögi ki senki, csak beképzeli, pont azért mert szorong.


Fordítva ülöd a lovat.

2021. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
miert rohognek oket ki? ezt honnan vetted?
2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert a beszédem alapján egy kretén benyomását keltem.
2021. máj. 3. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
ezt csak te gondolod magadrol (talan pont ezert vagy szorongasos?🤔)
2021. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nehezen jegyzek meg utasításokat, ha olyat kérdezek amit mindenki tud, akkor nem csak kiröhögnek "úristen ez totál idióta" plusz a kemény emberektől mindig tartok akár férfi akár nő, pláne ha a megjelenésük tekintélyes.
2021. máj. 3. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
de ennek amit irtal semmi koze nincs a szorongashoz.... ossze se fugg. amugymeg ez se az hogy kinevetnek
2021. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen szorongásos voltam aztán rájöttem, hogy valójában senkit sem érdeklek
2021. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, azt mondják, hogy ezek a dolgok csak a fejünkben vannak, bebeszéljük magunknak, amúgy meg nem érdekli az embereket általában. Ez amúgy igaz, bár sok idő és tapasztalat kell hozzá, hogy ráébredjen az ember.
2021. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Ertelmes, normalis emberek nem. Legfeljebb kokorszaki veglenyek.
2021. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm nagyon magabiztos, ellenben dadog, ami régi probléma nála. Na, őt legutoljára általánosban röhögték ki. Szóval igen, egy kicsit beképzeled. (Én gépről irtó magabiztos vagyok, de személyesen nagyon sokszor megkaptam már, hogy milyen kis szégyellős. És ugyanaz van, amit a hetes írt. azt hiszed, hogy mindenki veled törődik, de valójában mindenki pont leszarja.)
2021. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!