Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék szociális szorongás...

Hol tudnék szociális szorongásos emberrel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos énis az vagyok, 16/L,emelett introvertált is, és teljesen egyedül vagyok az érzéssel, ha esetleg van még rajtam lány aki hasonló cipőbe jár az kérem írjon.

2020. dec. 16. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Csoportterápián
2020. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, voltam már csoportterápián is.
2020. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem neked normális srác kellene.
2020. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Facebookon kéne egy csoport, és megszervezni hogy lehessen pandémia idején is barátkozni, most főleg nehezebb, még introvertáltként is
2020. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4


Voltam már ilyen csoportban, de hiába van 100-200 körüli tag, csak azok fognak ismerkedni beszélgetni akik szimpatikusak egymásnak és a környéken (BP) laknak, ha vidéki vagy, és esetleg nem jössz be a többieknek, akkor max unalmas általánosságokról tudsz beszélgetni.


Bírtam amikor az új tagok leírták rövidebb-hosszabb formában a szocfóbiájukból adódó nehézségeket, erre jöttek ugyanazok a válaszok és ennyi volt az új tag pályafutása, onnantól nem írt többet, vagy ha igen akkor leesett neki (ahogy nekem is) hogy ebből nem lesz semmi.


Szocfóbiásként ne keressétek másik "beteg" társaságát direktbe mert kapukba fogtok ütközni, törekedni kell a minél gyorsabb gyógyulásra és utána menni fog az ismerkedés jóval több emberrel.


Inkább keressetek a hobbitokhoz kapcsolódó csoportokat ahol vannak "egészséges" emberek is!


Még mielőtt jönne az oltás én is küzdök ezzel a betegséggel, csak a tapasztalataimat írom le, nem akarok megbántani senkit.

2020. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiátrián
2021. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
de pont hogy azért szorongunk, mert nincs elég pozitív elismerés és visszajelzés velünk kapcsolatban. Azért van ez a sok szocfóbiás, ha gyerekként csúfolták, vagy a család volt olyan.... pszichiátrián nem kellene ezzel foglalkozni, kellenének normális programok, meg segítség, hogy akik kicsit elszigeteltek, azok se kattanjanak be a magányba.... mindegy.
2021. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!