Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek egy ilyen...

Hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval, pár órája békésen sétáltattam a kutyust az erdőben. Egy kisebb egyáltalán nem forgalmas erdei úton mentünk, egyszer csak észre vettem hogy a folyékony anyagcsere folyamataim utolsó fázisába érkeztem, ezért úgy döntöttem hogy egy fa foszforkörforgását segítem elő (lepisiltem).

Nem vettem észre, egyszer csak a kanyarban ott volt egy ötven körüli szőke nő. Ez a szőke nő egyszer csak elkezdett velem elfogadhatatlan hangnemben ordítani hogy milyen perverz állat vagyok hogy a kutyámnak mutogatom a hímvesszőmet (itt obszcén kifejezéseket használt). Én lefagytam, és ijedtségemben úgy tettem mintha külföldi lettem volna, és angolul meg oroszul próbáltam neki jelezni hogy nem értem amit beszél. Ő csak tovább ordibált hogy hívja az állatvédőket meg a rendőrséget, én egy perc múlva elmentem mondván hogy nem értem őt.

A kutyát egyáltalán nem zavarta, a póráz másik végén szaglászott, amúgy ő is előttem szokott vécézni...

Szerintem jól kezeltem a helyzetet kívülről, belülről viszont még most is kicsit remegek meg rosszul érzem magamat emiatt.

Felfogom, hogy amit a nő mondott az marhaság, nem vonzódom a homo sapiens-en kívül semmilyen állathoz, és ebből is csak a női nemhez. Más kérdés hogy a kutyámat az életemnél is jobban szeretem, de mint egy legjobb barátot, egyáltalán nem mint egy "potenciális szexuális partnert".

Hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet? Ti hogy gondolkodnátok erről?



2021. máj. 4. 11:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(28f)
2021. máj. 4. 11:48
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a nő idegbajos, nem kell foglalkozni vele. Máskor pedig menj le az ösvényről, be az erdőbe 10-20 métert, és ott pisilj. Nagyságrenddel kisebb az esély, hogy bárki bármilyen okból megjegyzést tenne rád.
2021. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem kiröhögtem volna a nőt. de az, hogy simán otthagytad, szerintem az a legjobb megoldás
2021. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Más helyzetben, ha ilyen idegbajos bárki ismeretlenül beszól, előadom a turistát/idegent. May I help you? Sorry, I cannot understand you.... vagy hasonló. ÁLtalában annyira lefagynak, hogy mire észheztérnek én már többszáz méterrel odébb vagyok. :-D
2021. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2#3 teljes mértékben igazatok van.

Kérlek írjátok le hogy én vagyok paranoiás és ez nem reális - de mivan ha tényleg kihívja az állatvédőket és összehazudozik nekik valamit? Mondjuk hím kutyám van ami tovább bonyolítja... Amennyire van jogállam Magyarországon én el tudom képzelni hogy elveszik tőlem a kutyust egy random köcsög állat hazugságai alapján...

2021. máj. 4. 12:01
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 én is ezt csináltam. Ő ettől csak hangosabban beszélt, nyílván egy szót se értett se angolul se oroszul.
2021. máj. 4. 12:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjon, hölgyem, vizelnem kellett, nem hittem, hogy bárki megláthat, és éppen azt intéztem. Köze nem volt a kutyámhoz, nem vonzódom az állatokhoz. Elnézést, most dolgom van, viszont látásra.


És ennyi.

Azért 28 éves férfiként szerintem ennél sokkal neccesebb helyzeteket is meg kellene tudni oldanod, mondjuk ha egy kétajtós skinhead támad rád az erdőben, nem egy bolond nő.

2021. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Irigy volt, mert nem neki mutogattad. Biztos nem volt már megcsinálva a nő pár éve...
2021. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 egyébként ez egy vicces dolog, én a férfiaktól nem szoktam félni. Múltkor vezetés közben kiszállt egy csávó a kocsijából és elkezdett velem üvöltözni meg közelített felém felhúzott vállakkal, én két lépést tettem felé és meghátrált. 15 éves korom óta küzdősportolok, a fizikai konfrontációktól sosem félek.

Ettől a helyzettől csak azért féltem amit a #5-ben leírtam...

Az a baj hogy amit te leírtál az józan ész. A józan ész egy idiótára soha nem fog hatni, ezt szerintem te is tudod.

2021. máj. 4. 12:08
 10/15 A kérdező kommentje:
Kezdem belátni hogy csak én reagáltam túl a helyzetet. Remélem ha következő alkalommal ilyesmi történik azon nem húzom fel magamat ennyire.
2021. máj. 4. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!