Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiket beoltottak, mennyire...

Akiket beoltottak, mennyire tartjátok be, hogy nem isztok alkoholt és nem sportoltok oltás után?

Figyelt kérdés

Komolyan veszitek ezt? Miért igen, miért nem?

Ha igen, akkor mennyi ideig?



2021. máj. 5. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Semennyire.


Azért, mert hülyeség.


Semeddig.

2021. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Azt ugyan mé nem lehet sportolni oltás után, kiizzadod, vagy mi?
2021. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Azon a napon amikor beoltottak akkor nem csináltam semmit. Másnap meg egy szűk legénybúcsúban voltam, amiről csak homályos emlékeim vannak.
2021. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Aznap pihentem,mert több ismerősöm is panaszkodott oltás utáni rosszullétre, ezt pedig el akartam kerülni, de másnap már csináltam mindent úgy ahogy addig.
2021. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Ritkán iszom alkoholt, és nem sportolok (kerti munkát végzek)
2021. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
De sok az önjelölt virológus :D így aztán sok értelme volt a nagy oltakozásnak, remélem nem lesz baj ebből a hozzáállásból. De azt azért le merem fogadni, hogy aki az előírások ellenére az oltás harmadnapján már iszik/sportol, az szidja leghangosabban azokat akik nem olttatták be magukat. :D pedig lehet, hogy semmivel sem vagytok előrébb így...
2021. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 -femme- válasza:
55%
Oltás napján pihentem, másnap laza ivászat...nem volt semmi probléma.
2021. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Oltás után 3 napig pihentem, alkoholt nem túl gyakran iszom, 04. 27-én kaptam, azóta nem ittam
2021. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Ezt mire alapozzátok, hogy ne lehetne sportolni utána? Eddig csakis a gyakorin láttam ezt...


Amúgy nem különösebben, múlt kedden kaptam meg a szputnyikot és szombaton ittam valamennyi alkoholt.

Sportban nem éreztem változást, reggelente szoktam jógázni és/vagy kocogni, ez az oltás utáni nap reggelén kimaradt mert fájt mindenem, de délután már ástam a kertet és másnaptól minden ment a régi kerékvágásban.

De tényleg nem értem, miért ne lehetne sportolni, vagy ezt honnan szeditek hogy ne lehetne... :D

2021. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

"így aztán sok értelme volt a nagy oltakozásnak, remélem nem lesz baj ebből a hozzáállásból"

Ééés tényleg van olyan aki azt hiszi hogy kiizzadhatod a vakcinát :D

Nem veszít a hatékonyságából az oltás akkor sem, ha iszol vagy lefutsz pár kilométert.

2021. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!