Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiket beoltottak, mennyire...

Akiket beoltottak, mennyire tartjátok be, hogy nem isztok alkoholt és nem sportoltok oltás után?

Figyelt kérdés

Komolyan veszitek ezt? Miért igen, miért nem?

Ha igen, akkor mennyi ideig?



2021. máj. 5. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

#6

"az előírások ellenére"

Hol van ilyen előírás? A vakcinák lakossági tájékoztatójában nem találtam, az orvos se mondott ilyesmit.

Linkelnéd, hogy milyen előírásra gondolsz?

2021. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ééés tényleg van olyan aki azt hiszi hogy kiizzadhatod a vakcinát :D"

Nem hiszem azt, hogy kiizadhatod, de az nyilvánvalóan tudott, hogy nehéz fizikai munkát nem szabad utána végezni. Ezt az orvos is elmondja (már a kompetensebb). Az ivás is ugyanilyen nyilvánvalóan tudott tény, nem szükséges azt hiszem linkelni.

Nyilván egy felnőtt egészséges szervezetnek nem fog ártani, hogy kocog oltás után egy keveset, de én sport alatt a kocogásnál kissé intenzívebb fizikai munkára gondoltam :)

Nyugodtan csináljátok csak, nincs baj, amíg nincs baj.

2021. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon le lettem pontozva (nem egészen értem hogy miért), de tényleg érdekelne, hogy HONNAN származik az infó, hogy ne szabadna sportolni? Milyen előírás ez pontosan? Köszönöm a választ!

#9

2021. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bátyámnak mondták oltás után közvetlen az oltóponton, hogy egy hétig minimum mellőzze a sportolást és az alkoholt. Én innen merítettem a kérdést.
2021. máj. 5. 15:21
 15/16 Metionin ***** válasza:
26%
A sportot semmilyen oltás után nem tartottam be, nem tapasztaltam mellékhatást, nem fájt a helye, nem voltam lázas, mentem edzeni. Az alkoholt viszonylag könnyen betartom mert alapból alig iszom.
2021. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem hallottam, az első oltás után pár órával már súlyzókkal edzettem, nem volt semmi gond. Remélem, nem ment a hatékonyság rovására.
2021. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!