Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem féltek az oltás késői...

Nem féltek az oltás késői szövődményei miatt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nem vagyok idióta oltásellenes, mint oly sokan a gyakorin. És ezért nem keresek ürügyeket, hogy miért nem akarom beadatni. Hanem beadattam és röhögök azokon, akik most dühöngenek, hogy védettségi igazolvány nélkül egy csomó helyre nem mehetnek, ahova én igen.
2021. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 Metionin ***** válasza:
79%
Nem.
2021. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2021. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Minden új technológiának, gyógyszernek, sőt, minden egyes döntésünknek hosszútávú, ismeretlen következményei. A jelenlegi tudásunk, ismereteink fényében kell meghozni a leghelyesebb döntést, félelmek nélkül, ez a legtöbb, amit tehetünk.
2021. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
84%
*lehetnek
2021. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
48%
De tartok és ezért nem is oltatom be magam egészen addig, míg valahogy rám nem kényszerítik. Ráadásul én értelmét sem látom.
2021. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
78%
Attól nem, de a koronavírus késői szövődményeitől nagyon is. Utóbbiaknak sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy lesznek, mivel a betegség a szervezet összes sejtjét képes fertőzni. Az oltás meg egy kis lokális, minimális hatás, kevesebb várható következménnyel.
2021. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 Tepfal ***** válasza:
83%
Nem. Nem azt mondom, hogy nem lehetnek most nem látott kockázatok, hanem hogy mindennek vannak, amit természetesnek vettünk eddig is a hétköznapokban, pedig ugyanúgy hosszantartó kockázatot jelenthet. Igazából valamekkora kockázata mindennek van. A legjobb, amit tehetünk, hogy az adott pillanatban rendelkezésre álló tudásunk alapján lehető legkisebb kockázatot jelentő lehetőséget választjuk. Ami az oltás.
2021. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
84%
nem
2021. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!