Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beoltatod magad?

Beoltatod magad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, beoltatom magam, nem érdekelnek a következmények
Igen, beoltatom magam de azért félek a következményektől
Nem tudom még, hogy beoltatom e magam
Nem oltatom be magam, nem akarok még meghalni
127 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Nem, 5 even belul meghal aki beoltja magát
2021. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
Beoltattam magam, mert nem akarok még meghalni.
2021. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Olyan miért nincs, hogy nem oltatok, de nem vagyok konteós és nem hiszem, hogy belehalnék? :D
2021. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
58%
Nincs szükségem oltásra, egészséges vagyok.
2021. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem.kizárt
2021. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%
4. Vagyok.. Mégis mi kifogásolható van abban amit írtam? Az hogy nem félek, hanem bízok az egészségemben? Ti tuti rettegők vagytok, maradjatok otthon 2055ig, és évente oltassatok 3x!!!
2021. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
35%
Keleti vakcinával biztos nem,ha elérhető lesz olyan,Nyugati vakcina aminek eddig nem volt,semmilyen durvább mellékhatása akkor mindenképpen befogom.Nincs is nagyon más lehetőség,mert sajnos védettségi igazolvány nélkül,max a négy falat nézhetem otthon egész nyáron......
2021. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Amíg nem kényszerítenek, nem fogom. Nem gyártok összeesküvés elméleteket, de egydzerűen nincs rá szükségem. Ahogy már írta is valaki: bízom az egészségemben.
2021. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%

Miért nincs "már beoltattam magam, mert még nem akarok meghalni" opció? Vagy "nem oltatok, és nem érdekelnek a következmények"?

Hisz az oltás hosszútávú következményeiről csak legendák vannak, de az már elég jól ismert hogy a fertőzésnek súlyos hosszútávú szövődményei lehetnek korábban egészséges emberekben is.

2021. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
58%
1-es akkor 5 év múlva zárva lesz az összes kórház, ugyanis szinte minden egészségügyi dolgozó felvette az oltást, többek között én is.
2021. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!