Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beoltatod magad?

Beoltatod magad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 17:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
43%

Beoltattam magam. Egyrészt amíg nem alakul ki a nyájimmunitás, nem lesz nyitás (bár annyira nem is várom, nem akarok visszamenni az irodába és az estin se akarom a heti 4 nap jelenléti iskolát, ahova meg jelenleg nem tudok elmenni, oda kéthavonta egyszer tudnék amúgyis eljutni, barátokkal meg most is találkozom)

Nade oltás nélkül lassabban lesz nyájimmunitás és addig sokan halnak meg.


Akik ennyire bíznak az egészségükben, azokat irigylem. 28 vagyok, vannak krónikus betegségeim, ahogy a környezetemben jóformán mindenkinek. Nem mellesleg a koronavírus makk egészséges fiatalokra is veszélyesebb, mint pl az influenza. Gyakoribb a halál, a szövődmények, mint krónikus fáradtság, szívizomgyulladás és a többi.



Ja és végül. Én bízom az oltásokban. Inkább egy szuri, mint 1-2 hétig táppénzen lenni, rosszul lenni. Ha a munkáltató épp támogatja, influenza ellen is be szoktam magam oltatni.



28N

2021. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 everlight ***** válasza:
63%
Nem,nincs rá szükségem,egy éve elkaptam,túléltem,nincs semmi bajom,tehát az én számomra felesleges.
2021. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
33%

4es,csak így erdekel


Ha lesz egy gyereked (nem tudom van-e),el fogod vinni beoltatni különböző betegségek ellen?

Nem covidra gondoltam,pl gyermekénulás,rubeola,mumpsz,ilyesmi....

Mert ha egészséges a gyereked,akkor mi szüksége ezekre a haszontalan oltásokra??

2021. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
18%

#23: buta vagy! A kettő naggyon különböző kategória. A KÖTELEZŐ gyermekkori oltások valóban védenek, több évtizede használatosak, és előtte is hosszabb időn át tesztelték, mielőtt bevezették, pláne kötelezővé tették. Ezért nem is szükséges nyilatkozatokat aláfirkálni, hogy saját felelősségre adatod be őket, ezzel a mostani carral ellentétben.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire korlátolt emberek vannak, akik még mindig nem értik a különbséget a már engedélyezett, hosszútávú hatásait is ismert kötelező oltások és egy KÍSÉRLETI, ideiglenes engedéllyel rendelkező készítmény között, amiért még maguk a gyártók SEM vállalják a felelősséget.

2021. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%
Beoltatom magam (1. már megvolt), és nagyon is érdekelnek a következmények: kevésbé leszek beteg, kevésbé fertőzök össze másokat, hamarabb túljutunk a járványon. :-)
2021. máj. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
29%

#24


"nyilatkozatokat aláfirkálni, hogy saját felelősségre adatod be őket"

Milyen nyilatkozat ez? Semmi hasonlót nem kellett aláírnom az oltáshoz (már megkaptam).


"amiért még maguk a gyártók SEM vállalják a felelősséget"

Miért ne vállalnák? A szabályozás elég világos, ugyanúgy felelősséget kell vállalniuk.

Honnan származik ez az infó, hogy ne vállalnák?

2021. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
40%
Amúgy az,hogy kb:itt mindenkit lepontozott a többség aki csak annyit írt,hogy "én beoltattam magam",az jól mutatja mennyire egy sötét társadalma van ennek az országnak,(már tisztelet a kivételnek).De hát,nem lehet minden társadalom a legintelligensebbek között,ez van.....
2021. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
30%

#27

Igen, nekem is lepontozták a "beoltattam magam" válaszom, mintha az nem lenne releváns reakció egy "beoltatod-e magad?" kérdésre.....

2021. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
16%

28as


Légyszíves linkelj már forrást,ahol leírják,hogy a gyártó mem vállal felelősséget a termékéért...

Másrészt hallottál már a technika,a tudomány fejlődéséről?

A Holdra annak idején olyan teljesítményű számítógépekkel mentek,amelyeknél a mai telefonok sokkal erősebbek.

Régen a vakcinákat is sokkal több idő volt kifejleszteni.Napjainkban vannak olyan gyógyszerek,amik régen nem voltak,ezáltal emberek életét lehet megmenteni,vagy az életminőségét nagymértékben javítani.Manapság a tudomány fejlődésével a fejlesztési idő sokkal rövidebb,és ugyanolyan biztonságos a szer.

Nem igaz,hogy azért,mert rettegsz,másnak is a hülyeséget terjeszted!!!

Ezek után még te nevezel mást butának.Gondolom én leszek beállítva oltásellenesnek is...

2021. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

#29

Miért linkeljek én? Én is ezt várom napok óta, még külön kérdést is kiírtam, de senki nm tud forrást adni ahhoz, hogy nem vállalnak felelősséget.

Igazán nem értem, miért tőlem kéred...

Kit neveztem butának és hol??

Nem értem, ezeket miért nekem írod.

(28-as)

2021. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!