Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért védik a cigányokat?

Miért védik a cigányokat?

Figyelt kérdés
Ha fényes nappal beléd kötnek az utcán, szerintem érthető ha ki alsz magadért és még véded magad! (kellő intezkedessel, rendőrségi, k. T. Felügyelet akármi!) miért mondják azt páran hogy ne ne csinálj semmit? Félnek tőlük? Én már sajnos el jutottam arra a pontra 28 éves koromra, hogy nem érdekel ki mit fog szólni, mivel csinalhatsz akármit úgyse lesz jó, mindenért megszolják az emberek egymást ha éppen ütközik az ő néző pontokkal! De a cigányokat ha ilyen eset történik mert védik?
2021. máj. 7. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Arra figyel, hogy ne legyél te a rendőre.
2021. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem egyszer megtörtént eset, hogy a cigány bele kötött, megpróbált kirabolni valakit, és ha pórul járt, rasszistának kiáltotta ki a "támadóját", és feljelentette, majd eljárás indult.

Ezért jobb nem visszatámadni.

2021. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert,védet faj .
2021. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem védem őket :/ Nem, nem rasszista vagyok, ha találkoznék egy kedves cigánnyal semmi bajom nem lenne vele, de...Nem is tudom, olyan mintha nekik más lenne a gondolkodás módjuk plusz nem tudom mit képzelnek magukról amikor mondjuk egy hévmegállóban ordíoznak min. 50 ember előtt.Idegesítőek ráadásul folyton azt hallom, hogy szídják a magyarokat mert persze ők a tökéletesek.Valami nem stimmel ott bent...És nyugodtan lehet értesíteni a rendőrséget mirt ne lehetne? Én még soha nem hallottam, hogy valaki védené őket.Mert nincs semmi ok rá.
2021. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
86%

"Én nem védem őket :/ Nem, nem rasszista vagyok," de az ember színe fehér...

Viccet félretéve a cigányokat az védi, akinek még nem volt dolga velük. Én mérhetetlenül jóindulatú pacák vagyok, mindig adok még egy esélyt, aztán még egyet, meg még egyet. És mindig megszívom velük. De erre a kis időre már nem érdemes változnom. :-))

2021. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

#2:

Eljárás indult? Azt meg hogy? Mindenféle bizonyíték nélkül? Mert nem hinném, hogy a rétinéger bármivel tudta volna ezt bizonyítani.

2021. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

A cigányok közt 20-ból 1 a normális talán. Ami elég rossz átlag.

Nem vagyok rasszista, csak... jade.

2021. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!