Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Középiskolás korodban te hány...

Középiskolás korodban te hány kötelező háziolvasmányt olvastál el?

Figyelt kérdés
Ami nem vers és novella, hanem hosszabb 100 oldalnál. Regényeket.

2021. máj. 10. 20:03
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
100%
Majdnem mindet elolvastam de nem mind tetszett. A kőszívű ember fiai, a Tartuffe és Az öreg halász és a tenger volt az, amit elkezdtem de képtelen voltam végigolvasni.
2021. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbet elolvastam, bár nem szerettem őket. Amúgy imádok olvasni. Voltak, amiket újraolvastam felnőtt fejjel és végre tetszettek, nem értem miért kellett kamaszként...

Valamiért a Pál utcai fiúk taszított olyan szinten, hogy nem voltam hajlandó 2 oldalnál többet elolvasni belőle, akárhogy könyörögtek, veszekedtek velem, ajánlottak jutalmat vagy fenyegetőztek a szüleim. :D

2021. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Középiskolás koromban csak azokat, amik benne voltak a szöveggyűjteményben. Később, amikor már nem kellett, akkor többet, szívesen, örömmel.
2021. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Szinte az összeset elolvastam, csak nagyon kevés maradt ki, bár javarészét nem igazán szerettem. (de olvasni mindig is szerettem)
2021. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
98%
Mindet elolvastam, bár nem tudnék közülük olyat mondani, ami tetszett is volna. Óvodás korom óra szeretek olvasni, és sosem volt életem, így ráértem átrágni magamat a kötelezőkön. A nyári szünet első két-három hetében általában ki is végeztem az összeset, aztán mire a következő tanév során elértünk a megbeszélésükig, addigra már rég elfelejtettem, hogy miről szóltak.
2021. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kőműves Kelemennè. Annyit jegyeztem meg belőle,hogy valakit befalaznak :D
2021. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!