Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire érdekel, hogy mások...

Mennyire érdekel, hogy mások mit gondolnak rólad?

Figyelt kérdés
máj. 22. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire. Asszem utoljára az óvodában érdekelt valamennyire.
máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bolognai a kedvencem ***** válasza:
73%
Már nem tud igazából érdekelni, hogy mások mit gondolnak rólam.
máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Minimálisan. A közvetlen környezetemmel igyekszem jó viszonyt ápolni, kollégákkal pl, de általában eleve olyan helyet keresek, ahol ez nem megerőltető, a mostaniak 90%-át is kedvelem, szívesen beszélgetek velük.

De ilyen részletekbe menően nem érdekel, hogy nem tudom, mit gondolnak a hajamról, ruháimról, milyen zenét szeretek, mi a hobbim meg mit tudom én. Minden ilyen apróság teljesen lényegtelen, ha eleve kedvelnek, akkor kezdenek el szétszedni nagyító alatt, ha nem nyitsz. Ha jóban vagy emberekkel, akkor nem izgatja őket, hogy túl sokat gondolkodjanak a hibáidon.

máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Érdekel, de csak azért, mert amit a másik gondol rólam az inkább róla szól mint rólam. Kíváncsi vagyok mások személyiségére, megfigyelem őket, igyekszem fejlődni emberismeretben. De nem befolyásolja az énképemet mit gondolnak rólam.
máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire.
máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Engem semennyire se érdekel hogy mások mit gondolnak rólam.
máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.. Ha szomszéd Gizi van rossz véleménnyel rólam, le se szarom.. Viszont a közeli barátaim, családtagjaim véleménye fontos nekem.
máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez összetett dolog.


Egyrészt ki kell szűrni a rosszindulatú véleményeket, amit figyelmen kívül kell hagyni.


Másrészt érdemes odafigyelni mások véleményére, hiszen az alapján építjük vagy romboljuk a kapcsolatainkat, hogy mások mit gondolnak rólunk.


Nyilván mondhatjuk, hogy nem érdekel, attól még mások még a maguk tapasztalatai alapján fognak megítélni minket. Ha folyamatosan hasonló visszajelzések jönnek, akkor adott esetben el kell gondolkodnunk azon, jó-e ahogy viselkedünk, gondolkodunk.

máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire
máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%

Minimálisan, ahol fontos pl. munkahelyen. Mindent megteszek, hogy szakmailag okés legyek, hogy a feladataimat a lehető legjobban végezzem el, de munkahelyen is van olyan szituáció ahol nem izgat mások véleménye.

Magánügyekben viszont magasról teszek mások véleményére, hogy nézek ki, mit eszek, mi a hobbim, milyen másokat amúgy nem zavaró/akadályozó szokásaim vannak, na ezekhez senkinek semmi köze. Nem bántok senkit, nem vagyok útban senkinek, a többi hadd legyen már a magánügyem.

máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!