Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket irritálnak apró,...

Titeket irritálnak apró, jelentéktelen dolgok?

Figyelt kérdés
Pl. Ma mondta egy ismerősöm, hogy őt rettentően irritálja, ha egy nő, úgy barnul el, hogy látszik a fehér háromszög a mellén, a bugyi vonala, vagy ha ilyen-olyan fehér csíkok vannak a testén. Titeket irritálnak ilyen jelentéktelen dolgok? Ha igen, mik?
2021. máj. 11. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon magas az ingeküszöböm, kevés dolog tud felidegesíteni. Az ilyen apróságokat kb. észre se veszem, vagy ha észreveszem teszek rá magasról.
2021. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, ami igen. Nem pont ilyenek, mint amit írtál, de attól pl ki tudok borulni, ha valaki szipog mellettem.
2021. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem, és nem is szeretnék ilyen lenni.
2021. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Jó szar életem lenne ha minden szaron felhúznám magam.
2021. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szőke hajszál fekete szövetkabáton. Mindig baromi erős késztetést érzek rá, hogy akár idegenek kabátjáról is levegyem, és komoly erőfeszítést igényel részemről, hogy ott hagyjam, hiszen nem az én dolgom. XD
2021. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részben igen, de én is figyelek apró részletekre.
2021. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

Engem irritál, ha egy férfi úgy vesz fel bújtatóval rendelkező nadrágot, hogy nem fűz bele övet. Az olyan szánalmasan gyerekes szerintem.


Illetve túlzás azt mondani, hogy irritál, de hiányérzet, ha van egy jól öltözött, helyes hapsi, és nincs rajta karóra. Ez egyre gyakoribb az okostelók óta, de én még gyerekként megszoktam, hogy a férfiaknak van karórájuk.

2021. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!