Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lelki beteg...

Szerintetek nem lelki beteg egy olyan ember, aki harcol az önérzetéért, egy tényleg jelentéktelen semmiség miatt, amit mások fel se vesznek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le kérlek a részleteket mert így nehéz válaszolni.
2018. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feltett egy ételt az egyik faceboo-kos főzős csoportba. Én egy nevető fejet nyomtam rá, de semmi rosszindulat nem volt mögötte. Ő erre megjelölte a nevemet kommentben, hogy mi vicces van a posztjában három felkiáltójellel méghozzá. Én meg írtam neki hogy énrám ne kiabáljon mert baj lesz. Ő egyből lefényképezte a válaszomat, és azt írta hogy feljelent a rendőrségre. Hát jelentsen nyugodtan, megmondom a rendőröknek is hogy neki kell szégyenkeznie amiért ilyen semmiség miatt lázadozik.
2018. ápr. 4. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Hülye hisztis tyúk, nemnormális.
2018. ápr. 4. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten idióták vagytok. Hahahahaha.
2018. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért feljelent a rendőrségen? Hát, ez aranyos, de az biztos, hogy valami nincs rendben vele...
2018. ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!