Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Napozáshoz van valami trükk?

Napozáshoz van valami trükk?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér vagyok, eddig még egyetlen nyáron sem tudtam volna annyit barnulni, hogy az meg is látszódjon. Habár ez idáig nem is foglalkoztatott különösebben. Szolizni semmiképp nem akarok.

Hol, hogyan érdemes elkezdenem? Valami tipp, tanács?



2021. máj. 12. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Napozhatsz napi 24 órát, akkor sem fognak bevenni a BLM mozgalomba. Ahhoz úgy kell születni.
2021. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően én sem tudtam úgy megbarnulni soha, mint az emberek többsége, egészen addig, amíg el nem kezdtem túrázni járni, az nagyon meglátszott. Nincs kedved elmenni túrázni? :)
2021. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A naphoz viszonyítva vízszintesen feküdj ki ruha nélkül, vagy fürdőruhában. Ha bepriccolod vagy locsolod magad vízzel, az is rásegít. Elméletileg ha közben a szél is fújdogál, az is serkenti a barnulást.


Üvegen keresztül ne napozz, mert az nem barnít.


Ez nem troll válasz, tényleg így vannak.

2021. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!