Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresnek engem balhés arcok,...

Keresnek engem balhés arcok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet elég gázos. Lényeg annyi, hogy keresztapámnál voltam inni, eléggé berúgtunk, jól éreztük magunkat. Majd pár óra után mentem hazafelé, 10 perc gyaloglás a legközelebbi buszmegig. De előtte le néztem tom marketbe, venni akartam egy kis töményet otthonra. Mikor odaertem láttam 3 srácot, ismertem őket, az egyik evfolyamtarsam volt, a másik kettő a gyerek apjánal dolgozó kubikosok. Bementem a boltba de nem volt elég pénzem, utána kértem tőlük 100 forintot, mondtam nekik visszaadom majd és örülnék ha adnának . Azt mondták akkor adnak, ha lehuzok egy felest, ilyen nagyon rossz kőműves aktimelt, ha megbirom inni adnak egy ezrest is. Mondom miért is ne, többet ihatok és pénzem is lesz. Mikor elkezdtem inni, már húztam le, a gyerek akkor izomból ököllel pofán ütött, erre az üveg eleje szilankosra tört a számban. Mivel elég részeg voltam ott a bolt előtt k.o ra ütöttem őket, másnap rendőrség stb. Lényeg hogy azóta keresnek a gyerek apja meg a rokonai. Elvileg melohelyemre is bementek, hogy engem keresnek. Azóta nem visz el főnököm dolgozni, mert fél ezektől. Elég nagy vállalatuk van, kb 50 melóssal, elvileg mindegyik engem akar. Lakcimemet nem tudják, csak a környéket, ott dolgozó havertol tudom hogy azon a környéken is szetnéznek egy nap párszor. Feldobtak rám egy kis pénzt? Mit kéne tegyek? Elnézést kérni? De hát nem is én balhéztam, semmi rossz szándék volt bennem, a szilankok miatt bajom is lehetett volna

2021. máj. 14. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A minap Songokuval és Darth Vaderrel álldogáltunk egy boltban, oszt látjuk, hogy egy ittas pasi ép leveri Hulkot, Optimust és Bozontot.

Szegény Scooby azóta totál ki van. Az a baj, hogy hiába keressük, nem tudjuk hol lakik a srác, csak a környéket. Valaki tud segíteni?

2021. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami bújtatott Tom Market reklám, és fizetnek, hogy hetente kitalálj ilyen random sztorikat, vagy mi? :D
2021. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%

Egyébként szerintem igazat mond a kérdező, a cigányok habitusából kiindulva.


Nekem egy nagy barom kancigány magyarázott a társasház előtt, hogy hova parkoljak. Azóta sem értem, hogy mit okoskodott ott nekem. Mindezt úgy, hogy rengeteg szabad hely volt. Mivel már eleve sz.ar napom volt, prüszkölve hangosan káromkodtam a volán mögött. Nyilván meghallotta, már rögtön úgy jött az autóhoz, hogy az öklét rázta. Sőt, meg is támadott, csak kivédtem. Azóta kiderült, hogy egy bűnöző, aki 10-15 évet ült börtönben, és most katalizátorokból, nepperkedésből él, tízen élnek egy 40 m2-es önkormányzati lakásban, és az egész társasház kivan tőlük.

2021. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Minek kell ennyit inni??? Ha már eleve részeg voltál, hogy szolgálhattak ki? Próbáld hanyagolni az italt, ha normális ember akarsz maradni!!!!!!!
2021. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!