Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresnek engem balhés arcok,...

Keresnek engem balhés arcok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet elég gázos. Lényeg annyi, hogy keresztapámnál voltam inni, eléggé berúgtunk, jól éreztük magunkat. Majd pár óra után mentem hazafelé, 10 perc gyaloglás a legközelebbi buszmegig. De előtte le néztem tom marketbe, venni akartam egy kis töményet otthonra. Mikor odaertem láttam 3 srácot, ismertem őket, az egyik evfolyamtarsam volt, a másik kettő a gyerek apjánal dolgozó kubikosok. Bementem a boltba de nem volt elég pénzem, utána kértem tőlük 100 forintot, mondtam nekik visszaadom majd és örülnék ha adnának . Azt mondták akkor adnak, ha lehuzok egy felest, ilyen nagyon rossz kőműves aktimelt, ha megbirom inni adnak egy ezrest is. Mondom miért is ne, többet ihatok és pénzem is lesz. Mikor elkezdtem inni, már húztam le, a gyerek akkor izomból ököllel pofán ütött, erre az üveg eleje szilankosra tört a számban. Mivel elég részeg voltam ott a bolt előtt k.o ra ütöttem őket, másnap rendőrség stb. Lényeg hogy azóta keresnek a gyerek apja meg a rokonai. Elvileg melohelyemre is bementek, hogy engem keresnek. Azóta nem visz el főnököm dolgozni, mert fél ezektől. Elég nagy vállalatuk van, kb 50 melóssal, elvileg mindegyik engem akar. Lakcimemet nem tudják, csak a környéket, ott dolgozó havertol tudom hogy azon a környéken is szetnéznek egy nap párszor. Feldobtak rám egy kis pénzt? Mit kéne tegyek? Elnézést kérni? De hát nem is én balhéztam, semmi rossz szándék volt bennem, a szilankok miatt bajom is lehetett volna

2021. máj. 14. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem vagy egy Tarantino, de kisfilm még lehet belőle.
2021. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Jacie Chan-stílusú film, már látom magam előtt a jelenetet, ahol elpicsázol 50 munkást egy létra, teddy henger és betonkeverő segítségével.
2021. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nyúlcipő.
2021. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Haha xd Jó is lenne, de tényleg nagy a gáz.
2021. máj. 14. 10:30
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem is tudtam, hogy ilyen farkastörvények vannak a román-cigány vendégmunkások között.
2021. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez valami Z kategóriás jelenet valami ZS kategóriás filmből? XDXD
2021. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jól van ez így? ***** válasza:
2021. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Két haverral bementünk a helyi Tom Marketbe, vettünk egy kis csavaros kiflit. Erre egy srác bejön mattrészegen, alig bír járni, és agresszív stílusban kért az eladó lánytól, aki mellesleg az unokatestvérem, egy üveg Péter Pál kommersz cseresznyét. Aztán kiderült, hogy nincs elég pénze a gyereknek, erre hitelt akart kérni, hogy majd holnap megadja, de a boltos lány nagyon helyesen azt mondta, hogy nem. Erre elkezdett k.rvázni, anyázni, fenyegetőzni. Mivel békés ember vagyok, ezért azt mondtam neki, hogy kap egy csavaros zsemlét tőlem, ha elkotródik, erre odaadom neki a mini jägert, ő lehúzza, majd fejbe vágott. Visszaütöttem, ekkor eltört a szemüvege, és mondtam, hogy akkor most húzzon innét, erre hívta a rendőröket. Feljelentést tett, pedig a 2 haver és az eladó is látta, hogy ő kezdte. Azóta bujdosik előlem és a családom elől, pedig én csak azt szeretném, hogy vonja vissza a feljelentést, mert ő fog rosszabbul járni, mert ha nem vonja vissza, én jelentem fel, van 3 tanum meg a biztonsági kamera.
2021. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
XDXD - #8
2021. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂8. Vicces, de ahogy írtad, kamerafelvetel megvan, és az orvosi lelet is a számról. De jót nevettem amúgy, általában így szokott történni
2021. máj. 14. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!