Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élhetek normális életet így?

Élhetek normális életet így?

Figyelt kérdés

Rettenetesen gyűlölöm magam... Rengeteget sportolok, zenét hallgatok hogy eltudjam terelni a gondolataim. Hiába. Kerékpározás közben is azon agyalok hogyan bántsam magam... Egyszerűen már nem bírom. Önkéntelenül elüvöltöm magam, minden ok nélkül. Mindegy hol vagyok.


Napi 10 órát dolgozom, de munka során is minden percben erre gondolok... Van egy személy az életemben, aki fontos, de szerintem én nem vagyok neki az. Nem szerelem, nem tetszik, csak érzem hogy ő fontos. Amikor meglátom, boldog leszek. Aztán pedig elképzelem ahogy bánt, és megutálom. De mindig vidám leszek ha látom...


Úgyérzem nem való nekem ez a világ. Teljesen kívülállónak érzem magam. Nem nézek az emberekre, nem köszönök nekik. Félek tőlük. Amikor elmegyek valaki mellett, mindig azt hiszem kigúnyolnak :( Amikor nevetést hallok, azt hiszem rajtam nevetnek.


Nem egyszer képzelem el azt, hogy autó elé vetem magam, vagy öngyilkos leszek. Vagy levágom az arcom, mert úgy szebb leszek. Imádom a vér látványát, elvonási tünetként élem meg, amikor nem vágom meg magam. Amikor belémhasít a kés éle, akkor jó érzés fog el. Egy kis időre elmúlnak a gondok. Próbálom takarni az emberek elöl mi járhat a fejemben, de egyre kevésbé sikerül... Nem szeretek beszélni, csak ha nagyon kell. Azon is gondolkodtam hogy kivágom a nyelvem, elvágom a hangszálaim, hogy ne tudjak beszélni.


Tudok még valaha normális életet élni így ?


2021. máj. 15. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Autó elé ne vesd már magad a jó isten áldjon meg. Szegény sofőr.
2021. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológus felkeresése erősen ajánlott, mielőtt még a mentő megy érted, és a zártosztályon kötsz ki!
2021. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Fel kellene keresned egy szakorvost.

Ő esetleg tud segíteni.

Volt olyan kolléganőm, aki teljesen normális volt mikor megismerkedtünk.

De az előélete hegeit a karján viselte.

Szóval ne add fel! Kérj segítséget orvosoktól.

Remény mindig van!

2021. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Pszichoterapeutánál jártál már? Mert ha nem, akkor ezt sürgősen pótold.
2021. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es egy pszichoterpauta az mit csinál.? Nem akarok odamenni. :(
2021. máj. 15. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudjuk, nem vagyunk dokik.

Amiket filmekben látni, az alapján beszélgettek, ha akarsz és kedélyjavító gyógyszereket kapsz.

Én csak pszichológusnál jártam, az is kapásból gyógyszert írt fel.

Használt, hogy elmentem hozzá.

2021. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Keress fel egy pazcihologust! Hasonló panaszaim nekem is voltak és segített! Szorongásos zavarral kevert depresszióra tippelek, esetleg kenyszerbetegség. De ez nem diagnózis. Menj vele orvoshoz, semmi baj nem lesz, segíteni fog!
2021. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!