Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nemetek mennyiben befolyásol...

A nemetek mennyiben befolyásolja a személyiségeteket?

Figyelt kérdés
Például, ha ellenkező neműek lennétek, akkor szerintetek ez hatással lenne a személyiségetekre, jellemetekre is?

2021. máj. 17. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Alig. Legfeljebb annyiban, hogy ki esik teherbe, ki szül, de egyébként másban nem változna semmi.
2021. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Én fontosnak tartom az őszinteséget minden helyzetben, megbízhatónak tartom magam minden téren és valószínűleg ellenkező neműként is ilyen lennék. Emellett közvetlen vagyok, könnyen barátkozom, nem tudnám magam másmilyennek elképzelni, nekem ez a normális.
2021. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy hatással lenne, hisz nőként más tapasztalataim lennének az elmúlt 30 évből, mint férfiként volt.
2021. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a hármassal, fogalmam sincs, hogy neveltek volna, ha fiú lettem volna, milyen baráti társaságba kerülök, miket tapasztalok a társadalomtól... igencsak nagyban befolyásolja.
2021. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs, még csak az a nem voltam amivel születtem, és nem is tervezem kipróbálni a másikat. a tesóm is ugyanolyan nemű mint én, úgyhogy azt se tudná megmondani, mennyiben neveltek volna másképp. a konyhában ugyanannyit segítettem otthon mint a kertben, úgyhogy lehet nem lennék nagyon más mint most
2021. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Bu.zi lennék. :’)
2021. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Senior Séf ***** válasza:
71%
Aki azt hiszi, nem befolyásolja, téved. Anatómiai tény, hogy még az agyunk felépítése is nemenként más. A nőknek pl sokkal fejlettebb a beszédközpontjuk, a férfiak pl. ezerszer jobban tájékozódnak. Másképp látjuk a világot, merőben más a gondolkodásmódunk és a lelkivilágunk. Ezért (is) olyan nehéz férfiésszel megérteni a nőket, vagy női lélekkel a férfiakat.
2021. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
#7 ez teljesen jogos!
2021. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Én egyik nemet sem értem.
2021. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Úgy is ugyanúgy szívnék.

Vabmn bennem férfias is meg nőies is. Na most ha férfi vagyok akkor a nőiesebb tulajfonságaim miatt szívok. Ha meg nő vagyok akkor a férfiasakert.

2021. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!