Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nemetek mennyiben befolyásol...

A nemetek mennyiben befolyásolja a személyiségeteket?

Figyelt kérdés
Például, ha ellenkező neműek lennétek, akkor szerintetek ez hatással lenne a személyiségetekre, jellemetekre is?

2021. máj. 17. 11:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon más lenne a személyiségem férfiként, ebben biztos vagyok.
2021. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Hát nálam nagyon furán. Hapsi vagyok, de nagyon sok olyan tulajdonságom van, ami inkább nőies.
2021. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért pontoztatok le. Ez se valódi kérdés, csak egy jó válasz van?

Miért ne lehetne az a véleményem, hogy más lennék ellenkező neműként?

Máshogy neveltek, mint a fiútestvéremet, mások voltak az elvárások a képességeimet, az erőmet, a viselkedésemet, a külsőmet illetően. Nem csak annyi, hogy egy nő szül, a férfi nem. Nem csak húsdarabok vagyunk, egy halom dolog alakította a gondolkodásomat és a jellememet amiatt is, hogy nőnek születtem.

2021. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, teljesen egyetértek veled. Amugy a kérdését sem értem, de aztán ahogy olvastam, a válaszokat sem. (Egy két kivétellel). Nem semmi, hogy itt tartunk.


Ez kb. olyan volt, mintha azt kérdezték volna: Barackként mennyiben befolyásol az, hogy barack vagy és nem padlizsán. :S Mennyire lenne rád hatással az, ha padlizsán lennél és nem barack... Nem tudom, hogy honnan tudnak megszületni ilyen kérdésék, és válaszok...

2021. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést a helyesírásért, mobilról pötyögtem.
2021. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#14 Aki nem érti a kérdést, kérem ne terelje a szót! Köszönöm.
2021. máj. 23. 18:01
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
157 centi vagyok. Ha 20 centivel magasabb vagyok, az is befolyásolta volna az életem. A súly jobban eloszlott volna rajtam, lehet tetszettem volna a pasiknak, lehet valami sportban is kitűntem volna, nagyobb lenne az önbizalmam... és ez csak magasság, ha más lenne a nemem, az is más lenne.
2021. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Rendben, viszont ennyit még engedj meg. Nem nagyon találom még mindig az értelmét a kérdésnek, de már csak az is, azért mert nincs viszonyítási alapunk. Úgy egyszer megszületni erre a Földre egy nemben csak egyszer tudsz, lehetsz bármilyen tag (is), innentől kezdve minden csak képzelgés. Nem állíthatod magadról, hogy ha másik nemű lennék ilyen meg ilyen lenne az életem. Csupán csak a kérdés marad meg, hogy milyen lenne. Ez nem választás kérdése, mert nincs miből választani.

Ha bárki aki barack, de padlizsán szeretne lenni, ne padlizsán akarjon lenni, hanem azért tegyen, hogy minél jobban érezze magát a barackként. Ne egyen meg bármilyen "kamu" dumát.


Kedves Kérdező! Ígérem (tisztelettel lévén az utolsó kommentedre), hogy nem "trollkodok ide" többet. Csupán ezt a pár sort szerettem volna leírni.

2021. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 Abszolút értem, amit mondasz, viszont egy ponton másként gondolkodunk. Az én világlátásom szerint, aki barack, de padlizsán szeretne lenni nyugodtan lehet padlizsán. Persze tegyen meg mindent annak érdekében, hogy barackként is jól érezze magát, de ha úgy adódik, akkor legyen padlizsán, ha úgy jobban érzi magát. Ezek csupán világlátásbeli különbségek. Köszönöm, hogy megosztottad a gondolatodat.
2021. máj. 23. 23:50
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hatással lenne.Szerintem mindenki személyisége kicsit a nemétől is függ.
2021. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!