Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tettél már valamilyen életresz...

Tettél már valamilyen életreszóló fogadalmat? Vagy ismersz olyan embert, aki ilyen fogadalmat tett?

Figyelt kérdés
Mi volt az adott fogadalom? Végül sikerült betartani?

2021. máj. 25. 15:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, tettem már életreszóló fogadalmat.
Nem, még nem tettem életreszóló fogadalmat.
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem eszek soha parizert. Sikerült betartani.
2021. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan fogadalom, amiben megbíznék.
2021. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem el tobbet ami másé, 12 eve tartom.
2021. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer.

Első: 12 éves voltam, és addigi egész életemben visszahúzódó, aki nem szól senkihez, nem hallani a hangját, és emiatt gyűlölik a társai. Megfogadtam, hogy megváltozom rossz irányba, és ilyen is maradok. Visszadumáltam, káromkodtam, nem hagytam, hogy cseszegessenek a többiek, sajnos ez kellett ahhoz, hogy békén hagyjanak. Középsuliba már bárkinek visszaszóltam, vagy lecsaptam az illetőt. Azóta még rosszabb lettem, mert elkezdtem küzdősportolni, most már simán le is rúgom az illetőt, ha az nem a főnököm, vagy hasonló. Persze nem úgy, hogy sérülést szenvedjen, vagy feljelentés legyen a vége. Én ok nélkül nem bántok mást, de ha a másik fél elhord mindennek, meg az orromtól két centire hív ki verekedni, meg adja a kemény fiút azt nem bírom, az kap egy-két pofont vagy hasonlót, és hess. Sajnos nem mindig van férfi a közelemben aki megvéd, így marad ez. Persze azt viszont nem állítom, hogy egy kigyúrt állattal is leállnék keménykedni, vagy egy igazi jó sportolóval, esetleg egy elmebeteg nőverővel, vagy hasonlók. Volt azért olyan, akire inkább ráhagytam a dolgokat, mert beijedtem, egy kigyúrt, széttetovált, igazi nőverő, idegbeteg állat volt, aki el is ismerte ezeket. Nem vagyok azért Conor McGregor nő változatban.

Második: Hasonlóan, mint a hármas. Nem veszem el többet azt, ami a másé. Ez is gyerekkori fogadalom. Tartom ezt is.

2021. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tettem, de mivel még nem haltam meg, nem tudom, hogy egész életre szólt-e. Leszoktam a dohányzásról.
2021. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!