Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem élvezem...

Mit tegyek ha már nem élvezem a horrort annyira, mint régen?

Figyelt kérdés

Ez elég hülyén fog hangzani.

Mindig is imádtam ilyen horror sztorikat hallgatni youtubeon, és már annyit hallgattam, hogy már szinte egyeltalán nem is ilyesztőek. (Nem mintha eleve annyira ilyesztőek lettek volna) és már így nemtudom annyira élvezni, mint régen. Van valami amit tehetek?



#horror #horrorsztori #Horrortörténetek
2021. máj. 27. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

A magyar helyesírás szabályai.


Felér egy iJesztő Stephen King regénnyel.

2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne nézd őket.(???)

Ezt a kérdést annyira nem értem, mert lényegében leírtad, hogy mit csinálj, hogyha nem élvezel valamit. Akkor egyszerűen NE csináld!

2021. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meguntad őket. Keress mást, ami érdekel.
2021. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egyet értek a 3.-al, keress olyan dolgot ami érdekel és nem horror
2021. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonról írt. Velem is kitolt màr a telefon. Stephen King egyàltalàn nem ijesztő. Ügyes lélekrajzai vannak , azért olvasom. Nem tudom, szàmodra mi ijesztő? Szörnyek? Vagy gonosz emberek?
2021. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire életképtelen vagy, hogy már EZT is másoktól kell megkérdezned, akkor totál reménytelen vagy. Már bocs.
2021. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6.persze itt mindenkit életképtelennek gondoltok igaz?

...

2021. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy arra gondol, hogy milyen tevékenységgel tudná újra azt a borzongást érezni, mint amit ezek a horror filmek nyújtottak neki korábban?
2021. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magasabb lett az ingerküszöböd, ennyi. Esetleg próbálj meg a horror más alfajában kutakodni vagy más ország horror művei között szétnézni. Például az ázsiai horroroknak teljesen más az atmoszférája, akár az ő babonáikra is rákereshetsz, egészen borzongatóak vannak közöttük. Vagy ha eddig például csak szellemes sztorikat hallgattál, akkor keress másfélét, mondjuk testhorrort vagy valami emberközelibbet, stb.
2021. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg továbbvinném a következő szintre és gore videókat néznék 4chan-on.
2021. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!