Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsa sokak szemében,...

Miért furcsa sokak szemében, ha valaki maszkot hord az utcán amikor nem muszáj?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert a többség egyáltalán nem meggyőződésből hordta, hanem, mert rákényszerítették. És most, hogy nem kell, furcsa nekik, hogy miért kényszeríti valaki magára önként.
2021. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
77%
Nem tudom. Furcsán néznek rád, vagy hogy érted? Én nem vettem észre semmi ilyesmit.
2021. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
2021. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell foglalkozni azokkal, akik szerint ez furcsa. Engem nem zavar, ha másnak jobban esik hordani a maszkot, furcsának se mondanám. Lehet még nem kapott oltást és fél, nehogy elkapja, vagy csak annyira hozzászokott, hogy elfelejtette, hogy nem muszáj. Ezernyi oka lehet.
2021. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert aki ezt csinálja, az nagyon nem tud gondolkodni. Nagyon nem látja a valóságot, ami emögött van és azt hiszi, hogy ha hordja, akkor így ő egy szabálykövető mintapolgár.

Hordja, ha akarja, remélem nyári 35 fokos kánikulában is fogja majd viselni.

2021. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem most még pont nem néz rá furcsán senki. Majd pár év múlva lehet, már ha eltűnik végre ez a vírus.
2021. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hollófernyiges ***** válasza:
18%
Azért mert még mindig napi 450 új fertőzött van, még javában benne vagyunk a harmadik hullámban és bár én be vagyok oltva, vannak olyanok a környezetemben akik nem, vagy csak az elsőt kapták meg.
2021. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszik el, hogy van akinek nem mélységes szenvedés és gyötrelem maszkot hordani.
2021. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Én a vírus előtt is volt, hogy kendővel az arcomon mentem nagyobb embertömegbe, mert nem egyszer kaptam már el valamit krákogó vadidegenektől.

A covid épp nem érdekel, de 1000 más betegségtől megvéd a maszk, szóval hordom ha sok ember vesz körül.

2021. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem hordom, de ha valaki hordja, az nem zavar, nem érdekel, biztos oka van rá.
2021. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!