Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire számítana mások...

Mennyire számítana mások szemében furcsa hobbinak?

Figyelt kérdés

Már régóta felfigyeltem a (gyűjthető) modell lovakra, mint például a Breyer. Ennek speciel csodaszép, élethű kidolgozású figurái vannak, de persze akadnak más márkák is. A lényeg az lenne, hogy szeretnék ilyen lovakat gyűjteni, karácsonyra tervezem az első darabokat. Csak éppenséggel nem tudom mások mennyire gyerekes,infantilis hülyének könyvelnének el emiatt, ha szóba kerülne, mert őszintén mondom, még nem találkoztsm ilyen emberrel, de engem nagyon is érdekelne a dolog, már csak a lovak szeretete miatt is.( lány vagyok) Ti mit gondoltok?

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. dec. 15. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem érdekelnek a lovak, de nincs ebben a hobbiban semmi extra. Más meg repülőgép, autó, vagy tank modelleket gyüjt.
2018. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hobbi. Hiába a játékok között árulják ezeket a lovakat, valójában szerintem inkább felnőttek vagy kamaszok gyűjtik, mintsem gyerekek. Túlzottan törékenyek és drágák ahhoz, hogy gyerekjátékok legyenek. Én is gyűjtenék mindenféle szép figurát meg egyedi gömbízületes babákat, ha lenne rá felesleges pénzem és helyem, ahol kiállíthatnám őket.
2018. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alapján választanál hobbit, hogy mások mit gondolnak róla?? Azt hiszem, nem igazán vagy tiszában a hobbi szó jelentésével:)
2018. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!