Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nekem ebből hogy...

Mit tegyek? Nekem ebből hogy lehetne kihozni a legjobbat? Egyáltalán mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Se anyám, se apám nem szép, és tőlük a legrosszabb dolgokat örököltem.

- Kezdjük azzal, hogy ritka és vékony szálú hajam van, amivel akármit csinálok, töredezik. Ha kiengedve hordom a hajam, akkor rálapul a fejemre és kis tincsekbe összeáll. Ráadásul zsírosodik is, mert pajzsmirigy problémáim vannak, amire szedtem gyógyszert, de csak addig ér valamit, amíg szedem. Örökké nem akarom szedni, mert borzalmas mellékhatásai vannak.

- Karikásak a szemeim alatt. Nagyon csúnya, olyan, mintha bevertek volna nekem, vagy több napja nem aludtam volna. Akármit kenek rá, szintén nem használ, mert olyan lila, hogy kilátszik még a korrektor alól is.

- Durván asszimetrikus az arcom. Mindig mindenki azt hiszi, hogy fel van puffadva az egyik oldalt az arcom. A szemeim se egyformák, az egyik látványosan nagyobb, mint a másik.

- Már most, 17 évesen ráncosodok. Nagyon látszik a homlokomnál, a számnál és a szemeimnél.

- Kicsi mellem van, ami lóg, ráadásul az is asszimetrikus.

- A hasam, derekam szőrös.

- A nemiszervem a legundorítóbb: a kisajkaim és a nagyajkaim lógnak. A kisajkaim annyira nagyok, mint egy kis bébi pénisz, a nagyajkaim is nagyok. A kisajkaim 4-5 cm hosszúak, a nagyajkaim 2-3 talán. Undorító saláta, és nem tudom, hogy hogyan fogok majd levetkőzni a leendő barátom előtt, ha egyáltalán lesz olyanom.

- Rettentő nagy elefánt combjaim vannak, és nincs semmi s.ggem.


Ez nem genetika, de sajnos stílustalan vagyok és semmi nőiesség nincs bennem. Hiába mondjátok, hogy öltözzek divatosan, ha az nem áll jól rajtam.


2021. jún. 5. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem javítható, azzal nem tudsz mit csinálni, akkor az egyéb dolgokkal kell ellensúlyozni. Sportolj, legyen bomba alakod, és akkor az összkép nagyságrendekkel javulni fog.
2021. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Úristen Kérdező. Szerintem tudod mi lenne a legjobb számodra? Ha elkezdenéd szeretni magad. Ne minden külső tulajdonságodban a rosszat lásd meg, kérlek, mert ez így nagyon rossz hatással van már most rád, gondolj bele, ha évekig még ilyen negatív hozzáállást tanúsítanál, akkor mi lenne veled?

Az önbizalom a legvonzóbb dolog egy nőn, és ezt nőként mondom. Amíg nem tanulod meg szeretni magadat, úgy, ahogy vagy, addig másokat sem tudsz majd rendesen szeretni, ezért mondják mindig, hogy először magadat tanuld meg szeretni.

2021. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. jún. 5. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a pajzsmirigyedet folyamatosan kezelni kellene, menj másik orvoshoz, kérj másik gyógyszert. A sport mindenképp jó ötlet. Ha gyűjtesz pénzt, a nemi szervedet megplasztikaztathatod, ha annyira zavar, hogy gátlásokat okoz. De egy két komolyabban zavaró részt akár tb re is meg csinálnak neked, ha súlyos lelki zavart okoz. Nem vagyok plasztika párti, de ha van egy-egy látványosan zavaró rész valakin, ami miatt szorong, gátlásos, akkor érdemes megcsináltatni. Persze csak18 után.
2021. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most miért kellett lepontozni és "kinevetni"?

Kérdező, ez most komoly? Én ezt nem értem, mi rosszat mondtam? Igen, az is egy megoldás, amit az utolsó mond, akkor plasztikáztasd meg magad, ha neked az úgy jobb. Én csak egy kedves tanácsot akartam adni, de mindegy.

2021. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!