Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A műtétem után az állítólagos...

A műtétem után az állítólagos legjobb barátnőm egyáltalán nem érdeklődött. Hogyan jelezzem neki, hogy ez rosszul esik?

Figyelt kérdés
3 napja műtöttek, de azóta csak egyszer írt rám akkor is egy mémet küldött. Igaz, hogy nem életmentő műtétről van szó, hanem plasztikai, de akkor is jól esett volna, ha megkérdezi legalább azt, hogy hogyan érzem magam. Arra is gondoltam már, hogy talán féltékeny vagy nem ért egyet a döntésemmel, mert amikor elmondtam neki hogy megműtettem magam akkor is csak annyit mondott, hogy "hát, oké te tudod". Amikor szültem akkor nagyon aranyos volt illetve máskor is voltam már kórházban és akkor is bejött, csak most viselkedik így. Szerintetek jelezzem neki valahogy, hogy azért jól esett volna, ha kicsit érdeklődik? Elég nagy fájdalommal járt ez a beavatkozás és most nem igazán arra lett volna szükségem, hogy vicces képet küldjön, de nem biztos, hogy jó ötlet lenne számon kérni ezt rajta. Nem lenne gáz, ha szóvátenném?
2020. aug. 6. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Lehet, hogy neked most nagy szam az uj csocseid ... de mivel magadnak csinaltad, hat sahnalatot ne varj.


Szepeszeti mutet nem betegseg. Te akartad. Meg aggodjanak is erted?

2020. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy nem egészségügyi műtét, még kellemetlen és ugyanúgy jólesik a másiknak az érdeklődés. Szerintem csak írj neki annyit, hogy “ köszi azért jól vagyok :) “ fogja érteni.
2020. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez lelki zsarolas.


Nem erdekli az allapotod, fogd fel.

2020. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Én még annyit sem írnék. Nem adnám tudtára, hogy rosszul esik, ahogy viselkedik. Inkább elgondolkodnék azon, hogy ő valóban a barátnőm-e, vagy csak én gondoltam azt?

Az lett volna a minimum, hogy rákérdez, hogy vagy, mi újság, mikor mehet be hozzád, vagy akármi apróságot... de ha még erre sincs ideje, vagy nem érzi, hogy jól esne... hanyagold, hiszen ő is azt teszi veled.

2020. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Ertheto, hogy egy szepeszeti mutet sikere ha korberajonganak az uj kulsod miatt, de ezt csak te varod el a kulvilagtol.
2020. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vart rajongast a kerdezo, csak egy “hogy vagy?” kerdest. Ez alapveto dolog. Nem kell mutet se ahhoz, hogy megkerdezd valakitol, hogy erzi magat. Nem tudom miert kell bantani a kerdezot. Ki nem szarja le, hogy mit mutottek neki. Ha valaki a baratod, ok nelkul is megkerdezheti mi ujsag veled.
2020. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem, hogy nem ért egyet a barátnőd azzal, hogy plasztikáztad magad. Abból amit a kérdésed alatt leírtál kérdező, kissé fura hogy nem jöttél erre rá. Mivel mondta hogy "hát oké, te tudod", meg az egyéb reakcióját is írtad, nyilván nem igazán ért veled egyet ebben. Ezért nem érdeklődik nyíltabban és jobban se. Rgy szüléssel összehasonlítani egy plasztika műtétet nem a legjobb, mert azért más. A szülésnek legtöbben örülnek, egyetértenek és drukklonak, így persze hogy akkor más volt a barátnőd is. Nem őt pártolom, csak próbálom elmondani neked, megfejteni itt neked, hogy nagy eséllyel ez a helyzet.
2020. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!