Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez paranoia vagy...

Szerintetek ez paranoia vagy ez normális ?

Figyelt kérdés
Pestre szeretnénk felmenni anyukámmal egy meccsre egy napra és apukám nem támogatja mert fél attól hogy ellopják az autót. Szerintetek ez normális vagy ez már paranoia ? Mit gondoltok erről ?

2021. jún. 5. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Normális
Paranoia
Más
37 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Kifogás
2021. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Vannak fizetős parkolók, amúgy inkább rongálják meg minthogy ellopnák. Amúgy menj vonattal mint minden rendes drukker :D
2021. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Hát tudja fene. Egyszer úgy alakult, hogy pestre kellett menni a szemészetre mert meg vakultam volna ha azonnal nem látnak el. A lényeg, fel mentünk és a táskámat el akarta lopni két középkorú ember. Ami persze verekedéssel végződött. A táska meg maradt! Nem vagyok ott ismerős annyira. A stadionok mellett történt. És még a jó madarak szerettek volna rendőrt hívni. Én megszoktam már mert amúgy Salgótarjáni vagyok.
2021. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, voltatok meccsen?
2021. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!