Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek levegőnek?

Miért néznek levegőnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm és párom ismerősei, kollégái részéről is tapasztaltam és tapasztalom viszonylag rendszeresen, hogy egyszerűen levegőnek néznek. Pl. vagyok valahol vagy a barátnőmmel vagy a barátommal ketten, odajön egy ismerősük aki nekem nem köszön, rám sem néz és úgy elkezd beszélgetni mintha ott sem lennék. Általában a párom és a barátnőm nem veszi ezt észre de nekem tök megalázó. Ha én odamegyek valakihez aki nem egyedül van, akkoe köszönök mindkettőjüknek, ha nem ismerem akivel az illető van akkor bemutatkozok. Nem ez lenne a normális?!

2021. jún. 8. 00:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Az én barátaim vagy ismerőseim sosem csinálják. Ráadásul szoktam köszönni is, de arra se nagyon reagálnak. Ezek olyan emberek általában akik nem közelálló személyek csak mondjuk régi ismerős, vagy egyetemi sulis társ, kollégák. Amúgy visszaemlékezve, apukámmal ha voltam valahol és ő futott össze ugyanúgy ismerőseivel úgy 10/5 semmibe nézett. Pedig nem vagyok egy szerény vagy visszahúzodó személy, de egy harsány valaki sem. Kicsit már zavar a dolog. Nem csak ők ketten vannak az életemben amúgy, vannak barátaim de valahogy mindig náluk tapasztalom ezt leginkább, illetve talán mert velük vagyok a legtöbbet a barátaim közül.
2021. jún. 8. 00:44
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Ezt miert nem beszeled meg a csajoddal?? Negyszemkozt.


“Dragam,a Kati nem koszon nekem ,amikor odajon hozzank,csak neked. Ez nekdm kellemetlen. Miert csinalja illetve miert ugy beszelgettek,mintha en ott se lennek?

Vagy megoldod,h en ne erezzem levegonek magam ilyenkor vagy elmoszonok azonnal toled ilyenkor es megyek mashova.”

2021. jún. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt szeretném. Bármikor leléphetnék a beszélgetésből, bármikor mondhatnék bármit, úgyse lenne rájuk hatással, és úgyis mindegy lenne hogy lelépek. Egyfajta szabadságot adna, hogy azt csinálok amit akarok, láthatatlan lennék.
2021. jún. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!