Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek levegőnek az...

Miért néznek levegőnek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyok véletlenül és kérdezek valamit, elengedik a fülük mellett sokszor, mintha meg sem szólaltam volna, ez nekem nagyon rosszul esik, miért ilyen bunkó sok ember? Nem szolgáltam rá arra, hogy így viselkedjenek velem.

2016. júl. 1. 19:28
1 2 3 4
 1/35 Roland G. ***** válasza:
88%
Legyél határozottabb és hangosabb!
2016. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Valószínű meg sem hallották.
2016. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ha hangosan kérdem, akkor sem mindig kapok választ.
2016. júl. 1. 19:44
 4/35 A kérdező kommentje:
Ha kussban vagyok, akkor persze egyből megkapom az aszociális jelzőt...noha aszociális nem is, de szociális fóbiás kicsit vagyok. Ezért sem nagyon járok sehová. Ha mégis valami társaságban kell lenni és esetleg kérdezek valamit, az esetek nagy többségében szinte mindig a fentebb felvázolt helyzet áll elő...
2016. júl. 1. 19:51
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is szociális fóbiás vagyok és előfordul ez nálam is. Nem hallják meg mert nem vagyok elég hangos. Meg idegenek előtt eléggé vékony a hangom.
2016. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nekem is vékony és rekedt lesz a hangom, pedig alapjáraton telt és mély.
2016. júl. 1. 20:05
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Szintén szociális fóbiám van és szintén előfordul gyakran velem.

Tuti, hogy nem azért mert halkan mondom. Olyan hangom van, hogy elég karakteres, nem lehet nem felfigyelni rá sajnos.

Szerintem inkább az, hogy nem számítanak rá, hogy meg fogunk szólalni és ezért nem is figyelnek oda.

De rohadtul bosszantó, mert így még kevésbé van kedvem megszólalni.

2016. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
De mint mondtam, ha esetleg normál hangerővel teszem fel a kérdést, akkor is sokszor ignorálva van...
2016. júl. 1. 20:08
 9/35 A kérdező kommentje:
Valóban bosszantó tud lenni...
2016. júl. 1. 20:09
 10/35 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy az ilyet akkora kudarcként élem meg, hogy azt kívánom olyankor, hogy bárcsak lenne ott egy csapóajtó...
2016. júl. 1. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!