Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire számít a külső?...

Ennyire számít a külső? Jóképű profilképpel jó vagyok, a sajátommal levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Teszteltem a facebookon. Saját profilommal tettem fel egy kérdést egy csoportban, segítséget kértem. Főleg nők vannak benne. 2 hét alatt 2 komment jött, azok sem túl segítőkészek. Töröltem is.

Aztán gondoltam egyet 1 hónappal később és csináltam egy kamu profilt. Egy jóképű külföldi srác képével. Ugyanazt a kérdést tettem fel szó szerint. 67 válasz (!) mind segítőkész, 17 privát üzenet ahol megírták milyen szimpatikus vagyok a képem alapján és ezt meg azt kéne tennem. Sok személyes találkozót ajánlott, hogy egy kávé mellett majd segít nekem. Volt egy olyan is aki felajánlotta, hogy segít nekem de ha már úgy alakul akkor 2 napig is eltarthat, addig aludhatok nála a kanapén, majd filmezünk, hülyülünk. Egész jó csajok is írtak, meg még ilyen 40-50-es nők is. “Bármikor írjál rám” ilyesmi. Kaptam tel. számokat is, meg 127 jelölést.

Mégegyszer írom, semmi ismerkedéssel kapcsolatos nem volt a kérdésemben! Ennyire számít a külső? 99%-ban?


2021. febr. 2. 21:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kávét mellett ilyenkor hol?
2021. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennyire. 😒
2021. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

127 jeloles, eleg kamu szagu :D

Ha no lettel volna, akkor elhiszem, hogy a pasik igy radnyomulnak, de forditva ez annyira nem szokott igaz lenni...

Meg hat ilyen konkret szamokat tudsz, h pontosan hanyan jeloltek stb...kamus vagy teso.

2021. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kávét nem tudom hol gondolta, szerintem magánál.
2021. febr. 2. 21:30
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

“egy kávé mellett majd segít nekem.”

A jó öreg ófaubések megint akcióban. Náluk sajnos nem lehetsz bűnronda, egy szép ember hamarabb elhiteti a kedves ügyféllel a fszságokat.

2021. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem kamu ez a szomoru. Mivel kamu profil 0 ismeros volt, mindenkit visszajeloltem es 127 lett.
2021. febr. 2. 21:30
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Pont ma láttam Szandikát, az énekesnőt, betegesen vigyáz a külsejére miközben a férje--öh, hát nem valami helyes, nem épp Adonisz. És még mennyi ilyen van. Jóval kövérebb férfiak leszólnak normál alkatú nőket, lásd sógorom is, azon hőzöngött, hogy pár kilót hízott szülés után a vékony felesége. Közben neki orbitális sörhasa van. Hagyjuk már, ja persze csak a nők felszínesek.
2021. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem meg soha nem irt ilyet no hogy szimpatikus vagy a keped alapjan .... durva. Meglepodtem hogy van ilyen azt hittem ilyet ferfiak csinalnak max.
2021. febr. 2. 21:32
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
én nem foglalkozok a facebookkal xd ott az emberek mindennap csak katt , katt meg elálmosodnak rajta.
2021. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A ferfiak se kulonbek de meglepodtem hogy nok online igy viselkednek
2021. febr. 2. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!