Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitöl lesz valakinek kisebbség...

Mitöl lesz valakinek kisebbségi komplexusa?

Figyelt kérdés

Nekem is az van szerintem már 20 éve és szeretném valahogy leküzdeni.


Ha csak arra gondolok, hogy mások ügyesebbek nálam sok mindenben (sokszor mindenben) akkor rossz kedvem lesz. Ha nagyon jóképű férfit látok, irígykedek rá. Aki sikeresebb, van menő állása meg minden, amellett labdába se rúghatok. Elszedik előlem a legjobb nőket és én így se merem őket megszólítani. Lassan már szingli se marad az én korosztályomban. Néha úgy érzem, hogy jobb ez így, mert lehet úgy se vagyok alkalmas párkapcsolatra.



2021. jún. 9. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a problémám régen hogy maximalista voltam 190 cm vagyok 120 kg...gyúrtam 7 évig,aztán rájöttem hogy nem tudok mindenkinek megfelelni,azóta sokkal nyugodtabb vagyok és szarok a világra (persze ez sok rossz-jó tapasztalat keveréke után alakult ki).
2021. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 187 cm vagyok és 68 kilós:D
2021. jún. 9. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekkortol tinedzserkor vegeig


- a szulok elhanyagoljak a gyereket,

- sosem dicserik

- csak problakent tekintenek ra

- lekezeloen bant vele az egyik szulo

- lekezeloen bant vele mindket szulo

- iskolaban szekaltak

- iskolaban nem tudott beilleszkedni

- iskolaban nem voltak baratai, haverjai egyaltalan

- az elet nem mutatta meg a naposabb oldalt (pl. kozeli tobb rokon halala)

2021. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy 0-24ben anyám kisebbségi komplexusat hallgattam, hogy ő egy mekkora nagy nulla.
dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!