Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van kisebbségi komplexus...

Miért van kisebbségi komplexusom mellette?

Figyelt kérdés

Van egy lány, a párom egyik barátjának a (most már) felesége. Nem csinál semmi különöset, nem dolgozik, nem tanul, csak otthon van, viszont a férje révén elég tehetős (gazdag szülők a férj felől, ill a férjnek jó állása van).

Nagyon drága dolgai vannak, csettintésre megkap mindent legújabb telefonok, MacBook Pro, nagyon drága ruhák (100 ezer felett akár), luxuskozmetikumoK (Chanel, YSL, Dior).

Nem rosszindulatú vagy ilyesmi, csak kicsit más világban él.

Nemrég, mikor voltunk náluk, mondta, hogy végre megtalálta, mivel tudja szépen letisztítani a Converse-jét, próbáljam ki, ha van nekem is.

Conversem az nincs, leértékelt noname tornacipőm van csak (900Ft-ért vettem anno kiárusításon), viszont azt az arclemosót, amivel ő a cipőit szokta mosni, én az arcomra használom -.-

Szóval, nincs benne semmi rossz szándék, kedves minden, csak ilyenkor olyan komplexusom lesz, hogy nekem mennyivel rosszabb a helyzetem, holott dolgozom.

Néha odaadja a ruháit, amik neki már nem kellenek, de sajnos nem jóe mindent, mivel sokkal magasabb vagyok (majdnem 20cm-rel)


Nem akarok irigy lenni, megbántani se, nem tehet a saját helyzetéről meg az enyémről se


Hogy tudnám megszüntetni a rosszérzésem?


23l, 25l (ő)


2017. szept. 28. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy rá, mert titkon te is ilyen életet akarsz. Ilyenhez kell egy cukros bácsi. Csak ehhez nem mindenkinek van ahhoz gyomra.
2017. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gondolj arra, hogy ami neked van, azt legalább saját erődből érted el. Pénzes pasi alá befeküdni mindenki tud.

A Converse-től nem tudom, miért van mindenki elájulva, gyerekkoromban csak a prolik hordtak utcán tornacipőt.

2017. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ilyen luxusért a férjének mindent megtesz. Lenyeli, meg ki tudja még mit, mélytorok.

Nem hiszem, hogy jogosan érzed magad kisebbnek, hiszen ez a nő semmit sem csinál, csak a férjef aszáncsüng. A disznót sem szeretetből etetjük.


Ha van gusztusod csábítsd el azt a férfit v. találj olya férfit. Könnyen adja oda neked a megunt gönceit, megse dolgozott érte.


Most már jobban érzed magad?

Nem hiszem.

2017. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!