Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha veszek jegyeket de lemondjá...

Ha veszek jegyeket de lemondják vissza lehet adni?

Figyelt kérdés
2022 novemberében lenne a The Weeknd konci :D el szeretnék menni de nem vagyok benne biztos hogy vissza lehet-e küldeni. És van valaki aki Egerből menne? :)

2021. jún. 9. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Én is el akartam menni Scooter koncertre, 8000 volt a jegy, de elmaradt a koncert. Majd ha lesz koncert, akkor be tudom váltani a jegyet.
2021. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza KELL adni, ha elmarad a koncert. Az csak egy lehetőség, hogy egy esetleges későbbi időpontra felajánlják, de ha nem fogadod el, akkor pénz vissza, ez törvény. Olyan van, hogy ha eleve hirdetnek második időpontot arra az esetre, ha az első elmarad (jellemzően szabadtéri koncerteken van, mint esőnap), akkor ha arra helyezik át a koncertet, nem kell visszaadni. De ezt a dátumot már a jegyvásárlás pillanatában közölni kell. Amúgy nekem automatikus volt a dolog, igaz még a covid előtt. Nem kellett kérni, az elmatadás kimondása után 30 nappal automatikusan visszaküldték a pénzt.
2021. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jön magyarba?
2021. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!