Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adjak még esélyt neki, ha...

Adjak még esélyt neki, ha folyton lemondja a találkozókat?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnők vagyunk, vagyis azt hiszem, már csak voltunk.


Amióta elkezdett csinálni egy képzést, teljesen el van tűnve. Válaszol nagyjából, de azt is ritkábban, és augusztus óta nem tudtunk találkozni sem.

Én gyakorlatilag bármikor megtudnam oldani, de akármikor megbeszéltünk egy időpontot, folyton lemondja, mert valami miatt sosem jó. Vagy a képzéssel kapcsolatban van valami, plusz dolog, vagy tanulnia kell, vagy éppen beteg, vagy nem marad addig a városban, akármi, de sosem jó.

Már 2x szóvá tettem, másodjára már nem is túl finoman, és mindig azt mondja, hogy legyek türelmesebb, mert alig van szabadidejük (ami amúgy igaz, rendőr képzés, de olyan, mint a katonaság), meg hogy tényleg annyira sajnálja, nem akar megbántani.


Ti mit gondoltok?

Én úgy érzem, most már tényleg ideje elengednem ezt a dolgot, szerintem már így is túl sok esélyt adtam. Nem bírom, ha hülyítenek.

Augusztus vége óta nem találkoztunk, előtte meg minden héten. Mégis meddig kellene türelmesnek lennem?


Huszonéves lányok vagyunk.


2020. okt. 14. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szép tőled, hogy ennyire türelmetlen vagy. Nem más barátnőkkel találkozik helyetted. Tanul, képzésre jár. Te magad írod, hogy olyan, mint a katonaság. Meg nyilván, amikor beteg volt, akkor se tudtok találkozni. Ezek teljesen érthető dolgok.

Mondjuk, ha te már ennyi után nem túl finoman reagáltál, akkor lehet, hogy már nincs is kedve találkozni veled.

2020. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értem, hogy lányoknál miért van ez, hogy

- össze kell veszni

- rosszban kell lenni

- meg kell utálni a másikat

- személyes sértésnek kell venni

ha valakinek nincs ideje, és nem ér rá. Mindenkinek alakulhat úgy az élete, az ideje, de akár a hangulata is, hogy épp nincs kedve úgy társaságba járni sem, mert leszívja az energiáját valami.

Ha nem ér rá, ne sértődj meg ezen, hanem keressél valakit, akivel ugyanúgy szívesen eltöltöd a szabadidődet.

Én fiú vagyok, van olyan fiú barátom, akivel hónapok óta csak besszéljük, hogy majd találkozunk, de nem jön össze. Eszemben sincs ezért megharagudni rá, vagy valami. Tudom, hogy zsúfolt az élete, aztán ha ideje van, akkor sem biztos, hogy én jutok először eszébe. De ha csak 1 év múlva fogunk újra találkozni, akkor is ugyanúgy fogok örülni neki, mint ha folyamatosan láttam volna hetente. Ez lányoknál miért nem megy?

2020. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te voltál a bunkó és a türelmetlen, hogy ennyire erőltetted, amikor pontosan tudtad, mennyire megterhelő neki a képzés. Ha tényleg a barátja lennél, kibírtad volna cseszegetés nélkül azt a pár hónapot. Remélem ezek után már nem akar veled barátkozni, pontosan megmutattad, mennyire nem számíthat rád nehezebb időszakban.
2020. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,dr itt te vagy a hibás.

Rendőri képzés,olyan mint a katonaság, könyörgöm!

2020. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
úgylátszik fogalmad sincs milyen komoly egy ilyen képzés.. Én volt hogy már annak örültem hogy volt időm wc-re menni..
2020. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Most ezen mit kell így hisztizni? Elhiszem, hogy hiányzik, de világosan megírta, miért nem ér rá, ráadásul te is elismerted, hogy olyan, mint a katonaság. Kösd le addig az idődet, majd ha ráér újra találkoztok. Elég önző egy barát vagy te.
2020. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azért vagyok mérges rá, mert mindig kicsit kifogásnak érzem, amiket mond. Mivel a barátjával is csak szokott találkozni, ami nyilván az első, ez nem is baj, az ottani szaktársaival is raknak közös képeket, tehát ez így nyilván nem igaz, hogy sosem ér rá. Illetve, az más lenne, ha ezt mondaná, de mindig csak aznap lemondja, de akkor minek ígéri meg?

Na mindegy, azért köszönöm a válaszokat, de én ezek után nem fogom keresni.

2020. okt. 14. 12:21
 8/23 A kérdező kommentje:
2-es,ez teljesen rendben van egy darabig, de én úgy vagyok ezzel, hogy arra szánsz időt, aki fontos neked, a többi csak kifogás meg lekoptatás. Szerintem a barátságot sem kellene teljesen külön kezelni a párkapcsolatoktól.
2020. okt. 14. 12:24
 9/23 anonim ***** válasza:

2: Ez nem lányoknál van így. Csak a kérdezőnél és a hozzá hasonlóaknál.

Én is lány vagyok, és nem sértődök meg és a barátnőim sem, ha nem találkozunk egy ideig. Attól még ugyanúgy barátnők vagyunk.

2020. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
7: Ezek nem kifogások. Hiszen valóban jár képzésre és valóban be van táblázva az ideje. Persze, hogy tesz ki képet a szaktársaival, hiszen mindennap, mindig velük van.
2020. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!