Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet annak,...

Milyen érzés lehet annak, akinek jó genetikája van, és nem a selejt dolgokat örökölte mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Akinek hosszú, vastag, szép haja van,

Akinek szép arca van,

Akinek a s.gge, melle ott van a toppon,

Akinek jó bőre van,

Akinek vékony dereka van


Annak milyen érzés létezni?


Én, a vékony hajammal, a csúnya arcommal, a deszka testemmel, a pattanásos, problémás bőrömmel nem tudom, milyen szerencsésnek lenni. Nem tudom, hogy milyen lehet az, hogyha rajong egy férfi érted, és a jó nőkhöz tartozol. Nem a selejtekhez.


2021. jún. 9. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem ezen múlik. A legjobb barátnőmre kb. csak a vékony derék igaz (de még az se annyira), de életvidám, aranyos lány, imádják a pasik, lényegében bárkit megkaphat. Hiába szép valakinek a bőre vagy jó a feneke, ha egy karót nyelt hülye p*csa.

Nem az Instagramból kell kiindulni kérdező. Tudod milyen ritka, ha valakinél minden stimmel és "tökéletes"?

2021. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Egy csomó emberrel talalkoztam akiről úgy tűnt mennyire jó neki, és kiderült hogy az életében nagyobb gondjai vannak mint nekem. Senki sem olyan mint amilyennek először gondolnánk.
2021. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
A külső az semmi. A belső a fontos, meg egészség legyen...
2021. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Király, de többre megyek az eszemmel és az ambícióimmal, utóbbiban meg inkább akadályoz, nem olyan könnyen vesznek komolyan, akárhogy is viselkedek, mindig kell egy kis idő hozzá
2021. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Milyen érzés létezni? Nem csak a szerelem meg szex van az életben.

Ugyanúgy menni kell melózni, fizetni a csekkeket, albit stb. stb.

Micsoda egyoldalú kérdés ez a létezés szempontjából.

Mindenkinek vannak ezernyi gondjai, kinek ez kinek az.

Hány jól kinéző csaj/nő van aki rohadt szerencsétlen...

Exem is jól nézett ki, még is egy rakás szerencsétenség volt ő is meg az élete is. Sok mentális problémával karöltve.

2021. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22%

Én ronda vagyok, de nagy problémákkal. Senkit sem érdekelt, amikor segítséget próbáltam kérni. Szerintem nem is hisznek nekem.

Ellenben ők bármikor kaphatnának segítséget a gondjaik feldolgozásában.

2021. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!