Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt minek nevezik? Egy eszméle...

Ezt minek nevezik? Egy eszméletlen nőt a tudtán kívül levetkőztet, és simogat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nemi erőszak szerintem, de lehet hivatalosan valami más a neve, nem tudom hogy csak akkor erőszak, ha közösülés is történik, vagy elég hozzá az is amit írtál. Mindenesetre nem legális és nincs rendben az se ha "csak" az történik amit írtál.
2017. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Erőszaknak számít minden ami a másik fél beleegyezése nélkül történik. Ha nemi jellegű dolog társul hozzá akkor szexuális erőszak (2-8 év szabadságvesztéssel jár).
2017. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Agybetegségnek. Minden további nélkül végeznék egy ilyen beteg senkiházival, nem tárgyalgatnám én az ügyét, meg börtönöznék .
2017. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nemi erőszaknak nem is feltétlenül, de molesztálásnak egészen biztosan.
2017. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális zaklatás és súlyosbító körülmény, hogy a sértett eszméletlen, védekezésre képtelen állapotban volt.
2017. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemi eroszaknak akkor szamit, ha hozzaer a nemiszervehez, vagy hozzaerinti a nemi szervet. Onnan kezdve nemi eroszak, nem kell hoza behatolni.

De ez nagyon gusztustalan szemet dolog!! Talan meg valami cserbenhagyas felet is a nyakaba lehet varrni, mivel az eszmeletlen non segiteni kell, nem kihasznalni a kiszolgaltatottsagat!

2017. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Földönfekve kirúgott fogúnak, ha a kezembe kerül.
2017. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!