Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire "érdeklik" egymást...

Ennyire "érdeklik" egymást valójában a Facebook-os ismerősök?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm elhunyt és ki lett posztolva hogy mi történt vele (egy közös ismerősünk reagált is rá). Pár hónappal később lett volna a születésnapja amikor is ez a közös ismerősünk úgy írt köszöntést neki szmájlival mindennel mintha mi sem történt volna.

2021. jún. 10. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik csak felmennek és automat írnak mindenkinek vagy minden poszt alá, valószínűleg elfelejtette, mondjuk ez kicsit durva
2021. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy lehet azt elfelejteni, h valaki meghalt? Jezusom...
2021. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Akinek többszáz vagy többezer ismerőse van fenn, bejelöl mindenféle jöttmenteket mint régi osztálytársak, iskolatársak, munkatársak, ismerősök ismerősei akikkel egyszer találkozott stb, ezt a típust kb. ennyire érdekli, igen.

Aztán vannak azok is, akik tényleg csak azokat az ismerőseiket jelölik be, akikkel közelebbi viszonyban vannak - nekem pl. nem éri el az 50-et sem az ismerőseim száma és pontosan tudom kivel mi a helyzet, mert mindegyikkel rendszeresen beszélek.

2021. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész közösségi média egy felszínes f-s, ez már lerágott csont. Te sem beszélsz rajta minden ismerősöddel naponta, nem vagytok minddel barátok, de még haverok se. Több mint 10 év eltelt, most már az ez okozta károkkal kéne foglalkozni és azokról beszélni, nem a pózerkedésekkel törődni.


Nekem is van olyan sztorim, hogy Miss P-csa az elhunyt egykori osztálytársa profilja alatt bőgött és lájkokért előadta mekkora hős tisztelője volt, közben egész suli alatt fikázta és hülyének nézte, a suli befejezése óta pedig egy szót nem beszéltek.

2021. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 396 ismerősöm van. Ez pont középarány, de sok iskolát elvégeztem és általános alsótagozatos koromban jártam nyári táborba is meg minden így összejött 396 ismerős.


Nekem sem a pózerkedés a célom, de ha valaki meghalt, azt nem tudom elfelejteni.


Szerencsére még ismerőseim között nem történt halálesett.

2021. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy ha valaki ennyire periferikus ismeros a tobbezerbol, akkor nem kell reszvetezni, de plane nem koszonteni. Valoszinuleg a merlegeles is tul faraszto lenne neki.

Csakhogy. Azert, mert az ilyen emberek szembetunoek, megsem lehet ebbol kovetkeztetni. Nem, nem ilyen normal korulmenyek kozott valaki.

2021. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos valójában igen, senkit-, vagy nagyon keveseket érdekel, hogy mi is van valójában a másikkal.
2021. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!