Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A (viszonylag) tökéletes...

A (viszonylag) tökéletes életért tenni kell vagy csak a kiválasztottaké minden?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kinek mit jelent a tökéletes élet.

Van, akinek többet, van, akinek kevesebbet kell tenni érte.

2021. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell tenni semmit, mert ha a kiválasztottak közé tartozol, akkor magától az öledbe hullik minden, topmodell csajok, Ferrari, helikopter, yacht, villa a Riviérán stb.


De ha nem tartozol a kiválasztottak közé, akkor úgyis mindegy, nem fog sikerülni semmi, szóval netezgess csak nyugodtan, erőfeszítést nem érdemes tenni semmiért!

2021. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettő igaz lehet, de nem minden esetben.

Ha gazdag, fullos családba születsz, az már fél siker.

Ha a középosztályba, de okosak a szüleid az életre, felkészítenek amire csak lehet, akkor is van esélyed, de már több múlik rajtad is.

Ugyanez, csak buták a szüleid, csökkenek az esélyeid erősen, de még lehet szerencséd. Ismerek ilyet, aki innen feltört.

Beszületsz egy roma családba 5.gyereknek,úgy, hogy az anyukád még csak 20 éves. Esélytelen vagy.

Hát én kb így látom.

2021. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
#3 a betegeket is ide sorolnám, magamból kiindulva, aki betegen születik vagy fiatalon az, annak sem könnyű az élet, akár átlagos dolgok, párkapcsolat, munkahely, barátkozás, egzisztencia megteremtése.
2021. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kell hozzá szerencse, de tenni is kell érte. Én ilyennek tartom az életemet, és bár valóban szerencsések a körülményeim, úgy érzem teszek is érte, hogy ilyen az életem. És ezután ahogy felnövök egyre több eredmény lesz az enyém.

Barátokat én szereztem magamnak

Egyetemre én jutottam be és én teljesítek jól

Munkát az eredményeim alapján ajánlanak.

Hobbimat én csinálom

Stb viszont

Szerencsés vagyok, amiért szerető boldog családom van.

Szerencsém van, hogy nem kell nélkülöznie a családomnak.

Szerencsém van, hogy a szüleim tanulásra neveltek.

Szerencsém van, hogy egészséges vagyok stb.

Ami vegyes:

Szerencsém van, de tettem is érte, hogy megtaláltam azt, amivel foglalkozni szeretnék és ebben biztos vagyok

Szerencsém van, de tettem is érte, hogy olyasmiben vagyok jó, amiben viszonylag kevesen így hiányszakma/megfizetik.


Igen, sok szerencse kell hozzá, de én úgy látom, hogy rengeteg olyan ember van, akinek meglenne annyi szerencséje (normális család stb) hogy lehessen közel tökéletes élete mégsincs, mert nem tesz érte, vagy csak nem úgy fogja fel. Akikkel egy osztályba jártam, azoknak 75-80%-a elég szerencsés lenne egy ilyen élethez, csak hogy valami számot is mondjak.


Téged mi akadályoz abban, hogy (viszonylag) tökéletes életed legyen?

2021. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent a töki élet? Egy árufeltöltőnek is lehet ilyen, ugyanúgy egy managernek is.
2021. jún. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!