Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csináltál olyat, hogy előre...

Csináltál olyat, hogy előre kiválasztottál valakit, hogy össze akarsz vele barátkozni?

Figyelt kérdés
Érdekből, vagy más oka volt? Hogyan kerültél a közelébe? Használtál valamilyen trükköt? Mondjuk "véletlenül" összefutottatok, vagy ilyesmi?

2020. szept. 19. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gimibe kerültem. Igazából én sose tartoztam a bandázó lányok közé,ezért nem is erőltettem a hozzájuk való közeledést. Kb az 1.-2. héten kiderült ki még ez a 2 lány rajtuk kívül, igazából tesin és dráma órán ismerkedtünk össze(direkt én mentem oda hozzájuk). 2,5 éve az egyikőjük tök jó haverom nagyon jól ellehet vele a beszélni,a másikójuk meg hatalmas csalódás volt.
2020. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A barátságok 99% igy keletkezik.
2020. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez a helyzet. Vagy mi választunk, vagy minket választanak. Abban a pillanatban, ahogy egy idegenre barátságosabban nézel vagy szólsz hozzá, mert tudat alatt szimpatikus, választottál is. Aztán hogy ő vagy az élet lehetőséget ad-e a folytatásra, már egy másik kérdés.
2020. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem csak szimpátia alapon, hanem tudod xy-ról, hogy vele érdemes jóban lenni, ezért megkeresed és úgy alakítod a dolgokat, hogy beszélgessetek.
2020. szept. 19. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Elhatárolódok az érdekkapcsolatoktól (ez nyilván a munkában nem teljesül). Amiről te írsz, az meg kb konkrétan benyalni valakinek, álszentül jópofizni valami haszon reményében. Kicsit gusztustalannak hangzik, nem? :D
2020. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a helyes, előírt válasz, amit mondani kell annak, aki meg akarja mutatni, mennyire jó. :) Az élet meg pár nagyságrenddel másabb. A siker már inkább múlik kapcsolatokon, mint a puszta tudáson, képességeken.
2020. szept. 19. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok jó. Talán rossz se vagyok annyira, de ez teljesen független attól, hogy mire tartom magam: előírás nélkül is többre annál, minthogy talpat nyalogassak a sikerért.

Egyetértek veled, ma olyan világot élünk, ahol ezért ezt kell tenni. Hát nem is vagyok több, csak egy ócska pultos, néhány őszinte barátsággal. Dehát nem lehet mindenki menő vállalkozó sokszáz kamukapcsolattal... :D

2020. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minél kevésbé válogat valaki az eszközökben, annál többre viheti.
2020. szept. 19. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Pszichopaták így barátkoznak, igen, és ilyen elveket vallanak. Elég sokan vannak (a hivatalos statisztikákkal ellentétben) szóval mondhatjuk, hogy "normális" így barátkozni.

Én speciel sohasem barátkoztam érdekből. Ha valamire szükségem van, akkor nyíltan megkérem a másik embert, és nem körmönfont módon próbálom kiármánykodni, mint valami rossz mexikói szappanoperában.

2020. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer "választottam ki" valakit, meg is bántam:) Azóta annak a híve vagyok, hogy majd kialakul minden, felesleges ilyenen rugóznom. Legalábbis nekem.

Egyetem kezdetekor a suli csinált egy gólyás csoportot, ahol szavazással derítették ki, hogy ki milyen szakos és ugye ezt láthattuk mi is. Egy szaktársam elég szimpatikus volt és pluszba egyezett a zenei ízlésünk, gondoltam, ha már úgyis van egy Neptun-os kérdésem, ráírok és választ is kapok, meg hátha beszélgetni is kezdünk. Gondoltam én. Nagyon passzív volt és érződött a válaszain, hogy ő most hatalmas szívességet tesz nekem és néha már szinte bunkó is volt. Szóval azóta nem választok ki így senkit sem, hanem hagyom, hogy alakuljanak a dolgok maguktól.

2020. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!