Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy összegyűl...

Volt már olyan, hogy összegyűlt bennetek sok apróság?

Figyelt kérdés
Ezen a héten már olyan szinten vagyok, hogy mindenen elsírom magam, mert annyi minden van bennem, és nem tudom mit kezdjek ezzel. Nem tudom kinek beszélhetnék róla, mert kb mindenkitől kaptam olyat, ami bánt. És nem érezném fernek, hogy mondjuk valakinek elmondok valami olyat, ami vele kapcsolatosan bánt és mondjuk 1 hónapja történt.
2021. jún. 12. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

,,vele kapcsolatosan bánt és mondjuk 1 hónapja történt" Az pedig pont megoldás lenne, vagy még szomorkodhatsz rajta további hónapokig, ahelyett, hogy megbeszélnéd.


Érdemes elmondani; nem összeveszni, hanem megbeszélni. :)

2021. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
volt, utóbbi 2 hetem kb katasztrófa.
2021. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze volt.


De ezzel nem lehet tenni.


El kell fogadni, hogy ezen a foldon senki nem fog teged teljesen szeretni/kedvelni,


Nem lesz senki sem teljesen huseges hozzad,


Biztos hogy senki nem lesz annyira fejlett empatiaban hogy tenyleg megertse a problemadat, meg hogy egyaltalan 5 percnel tovabb tenyleg erdekelje (ha addig egyaltalan erdekelte)


Biztos, hogy senki sem fog erted harcolni


Biztos, hogy ezen a foldon ilyen esetekben egyedul letezel a vilagon, a tobbiek meg kihasznalnak/leszarnak.

2021. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!