Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a bátyámat ráküldöm az úgy...

Ha a bátyámat ráküldöm az úgy rendben van?

Figyelt kérdés
Egy lány aki régóta tetszik, zaklatásnak vette azt hogy mindennap írtam neki, hívtam, ő meg vissza se írt és akkor tovább kerestem őt. Egyébként a lány 14 éves, én 16 vagyok. Na most a pasija idegbe jött, meg akar verni. Persze kisebbel könnyebb verekednie, mert ő 20 éves. Én nem akarok vele balhét mert akkor tuti agyonver. A bátyám 18 éves és ha ő megy el a "találkozóra" akkor engem nem verhet meg ugye?
2021. jún. 13. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
A 14 évesnek 20 éves a palija? Amúgy, ne találkozz a pasival. Vagy maradjon melletted a bátyád, de ne verje meg.
2021. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén a lányt
2021. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert zaklatas is, van baratja, minek irogatsz neki? IQ betyar, akkor vallald a kovetkezmenyeit, kerj bocsanatot es nem leszel agyonverve.
2021. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Tehát zaklatsz egy lányt (büntetőjogi kategória) aztán a bátyádat rá akarod küldeni az őt amúgy jogosan védelmező barátjára és te vagy felháborodva?? Szerintem spórold meg a fáradtságot, és süllyedj el magadtól
2021. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem miért zaklatod akkor, ha van párja és ignorál is ráadásul.Hagyd békén szerintem is szerencsétlen lányt.
2021. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen igaza van a lánynak, hogy zaklatásnak vette. Ha nemet mondd, akkor hagyd békén, vagy vállald a következményeket. Mi a fenéből gondoltad, hogy érdekled, ha nem válaszolt ÉS még pasija is van? (A korkülönbség mondjuk érdekes, de most nem arról szólt a kérdés.) Ha nagy arcod van, amikor egy lányt kell folyamatosan hivogatni, akkor legyen ugyanígy nagy arcod, ha a pasija rád száll. Ja, hogy akkor már kellene, hogy megvédjen tőle a bátyád...
2021. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ahoz volt bàtorsàgod, hogy zaklasd a lányt, akkor ahoz miért nincs hogy a pasija elé àllj? Te ràküldheted tesód, mert fosol, és csóri làny hogyne félt volna ha zaklattad?
2021. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Előző válaszolóknak!

Akkor zaklatás, ha a lány kérte, hogy ne írjon többet neki ill. ne hívogassa!

Kérdező, ne menj el senkivel sehova és ne is küldj senkit magad helyett. Most már tudod, hogy a lány nem akar semmit tőled, ne írj neki többet, ne hívogasd és kész.

2021. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Én 20 éves koromban, már 9 éve foglalkoztam harcművészettel. Én összecsomagolnálak téged is és a bátyádat is egy kis dobozba, majd leoltanám anyádékat is, hogy két szutykot sikerült csak ennyi év alatt felépítenie.
2021. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Jelentsd fel a paliját pedofíliáért.
2021. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!