Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőt azért nem szabad megütni...

Nőt azért nem szabad megütni férfinek, mert a nők általában gyengébbek? L

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallani, hogy nőt ne üss meg. Ez abból fakad, hogy egy átlag férfi erősebb, mint egy átlag nő?

2021. jún. 15. 09:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 1x éreztem késztetést, hogy nőt bántsak, de ott se történt meg.

Egy agresszív c.gányasszony kikapott a kezemből egy 20 ezrest, majd elkezdett szaladni vele. Előtte nekiállt jósolni nekem egy tér közepén.

2 másik c.gánycsaj is volt vele, azok azonnal nekemesetek.

De aztán hátrébb ugrottak, nem vagyok épp egy kis darab ember, nem nagyon van konfliktusom az életben.


Minél értelmesebb egy ember, annál kevesebb a konfliktus. Nincs provokáció, forrás se.

2021. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek, hogy senki se üssön meg senkit. Viszont egy nő ritkán tud kárt tenni férfiban, míg fordítva nem nagy kaland. Alapvetően az erősebbnek nagyobb a felelősége.
2021. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy átlagférfi nem lesz megfélemlítve, nem lesz az élete veszélyben, ha megüti egy nő - öhm, meglepődnél, hány férfit félemlítenek meg a nők.


Egyébként jártam önvédelemre és hidd el, meg tudnálak úgy ütni, hogy félj tőlem ;) Nyilván nem ütök meg senkit, de nem vagyok nyámnyila kiscsaj.

2021. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy átlag férfi és egy átlag nő esetében a férfi tud bántani reálisan egy nőt, fordítva ritkán. Ha a hölgy testépítő/küzdősportoló/30 kilóval nehezebb a férfinál, miközben a férfi átlagos, nem sportól, úgy természetesen más szitu lép fel. De ez azért ritkább, nem igaz?
2021. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem minden esetben gyengébb egy nő, inkább csak egy sztenderd régi sztereotípia, hogy hapsi nem ver(het) nőt. Azzal, hogy esetleg egy nő dominál le egy hapsit folyamatosan, már kevésbé foglalkoznak sajnos, de mégis létező jelenség.

Én simán engedném a női vs. férfi küzdősportokat, versenyeket.

2021. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyet értek 13 és 14 essel. Én is küzdő sportoló vagyok és igy sparringoltam nők ellen, megtudnak úgy ütni, hogy fájjon. Alap esetben pedig senki nem üt meg senkit ez igy elfogadott.
2021. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

Ez hülyeség. A nők kicsit sem gyengébbek a férfiaktól. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, az erőnléte stb.

Ez csak szimpla udvariasság.


Viszont az sem tűrhető, ha egy nő kedvére megpofoz egy férfit mert hogy neki lehet... NEM, ezt senkinek nem lehet, csak önvédelemből.

2021. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mi a női és a férfi erőemelő világcsúcs a különböző gyakorlatokban és utána mondjuk hogy egy nő olyan erős mint egy férfi.


Nem véletlenül van női és férfi ág MINDEN sportágban...

2021. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!