Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azt mondom: "Bizonytalanság...

Ha azt mondom: "Bizonytalanságot tapasztaltam abban, amit az orvos mond", ki mire asszociál?

Figyelt kérdés

Amikor olyat mondott, hogy nem tudja mitől lehet a rendellenesség, tippje is csak egy közhely, de majd megnézi megvizsgál.


Es megkérdezték tőlem mit mondott az orvos. Es válaszul mondtam a fenti mondatot. A reakciot majd leirom mit kaptam erre, ha vki kivancsi egyáltalán ra.



2021. jún. 16. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Okosabb vagyok az orvosnál
Elítélem az orvost
Kritizálom, megkérdőjelezem az orvos szaktudását
Nem tartom kielégítőnek a válaszát
Kívancsi vagyok azért az orvosi véleményre, további, részletesebb konzultációkat szeretnék
Ettől még bízom az orvosban, szakértelmében.
Csak odafigyelek minden egyes szóra, amit az orvos mond
8 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja jelezzetek már legyszi hány válaszolo van.


"Jelen"vagy ilyesmi


Mert nem 2 emberből szeretnék statisztikát.

2021. jún. 16. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azt jelenti, hogy bizonytalannak találtad az orvost, semmi többet.
2021. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán csak arra gondolnék, hogy úgy érezted, hogy az orvos bizonytalan, nem tudja, hogy mi bajod. Ez még nem feltétlenül jelenti, hogy megkérdőjelezed a tudását. Nem kell egészségügyben jártasnak lenni ahhoz, hogy tudja az ember, hogy az orvos sem mindentudó, nincs röntgenszeme, ha elmész hozzá mondjuk egy fejfájással vagy hasonló panasszal, aminek köztudottan 1000 féle oka lehet, akkor felelőtlenség/lesz#romság lenne a részéről vizsgálatok nélkül rávágni, hogy egyértelműen x okból fáj.
2021. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed, hogy aki kimondja, hogy nem mondhat biztosat, plane egy orvos, egy tudos, hogy akkor o elismeri, hogy nem ert hozza? Nem mondja meg a frankot, mint a nem mondok nevet politikusok, mert igazat mond, es mert van, amit spec egy CT utan sem lehet kijelenteni.
2021. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem arra gondolt, hogy az orvos elismerné hogy nem tudja, hanem csak épp nincs még meg az, amivel alátámassza amit mondana es nem akar sejtésekbe bocsátkozni.


(Amugy megnyugtat a tudat, hogy vannak akik nem látnak ebbe többet(1#,2#), mint amit én ezzel mondani akartam.


Van aki érti mit mondtam, vannak akik meg nem :()

2021. jún. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!