Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok! Hogy...

Nagyon ideges vagyok! Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy miert de tegnap ota folyamatosan gorcsol a hasam (idegessegtol!) es torokgombocom van. Nyugtato teat iszogatok de nem nagyon segit
2021. jún. 17. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a vicces mém mondja: nyugodj le, és attól megnyugszol. :)))


Relaxálj, gondolj másra!

2021. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha a relaxálás nem segít, akkor próbáld meg fizikai úton levezetni. Sport vagy verj szét valamit, amit senki se sajnál, mondjuk egy fatörzset az erdőben, vagy egy párnát.
2021. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Anyám tini koromba mindig azt válaszolta erre nekem, hogy menjek azt szedjek hangyát... De viccet félre téve, nyugtató relaxáló fürdő, zene minden mennyiségben, próbálj sírni, vagy verj szét valamit az udvaron ami nem kell. De ezek is max átmenetileg segítenek, a feszültséged okát kell megkeresni, és úgy orvosolni a problémát, mert biztosan van oka!!!
2021. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel egy nagy mely levegot, tartar bent egy ideig, aztan lassan fujd ki.


Ezt ismetelgesd, eleg hasznosak tudnak lenni a kulonbozo legzestechnikak.

2021. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Orvos!!!
2021. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyomorsav??
2021. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én citromfű teát szoktam vinni olyankor. Nyugtató hatású és gyomorpanaszokra is jó.
2021. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!