Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt most mire veljem?

Ezt most mire veljem?

Figyelt kérdés
Épp lent sétálok a kutyákkal, sehol senki max gyerkőcök, anyuka, apuka. Az exem lent ül az egyik parkban valami csajjal. Meg lát vigyorog én mintha észre se vennem. De szinte röhög a csaj mellette. Ez mire volt jó? Minek őrült ez ennyire?
2021. jún. 17. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nem számítanak.
2021. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt ül ott, mikor mondjuk nem is ott lakik, akkor neked ment a műsor. Mutogatni akarta hogy jaj de boldog. A lányka meg hiába vihog, gondolkodjon el, hogy mennyire gondolhatja vele komolyan, vagy kedvelheti, ha arra használja h neked mutogassa, az exével foglalkozik, "nézd van új nőm". Szánalmas viselkedés.
2021. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2021. jún. 17. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinjaban.
2021. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4#kinjaban? De miért? Eddig el fordult, hogy köszönni se keljen, meg a haverjaival a házam előtt dekkolt, most meg ez?
2021. jún. 17. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Te dobtad amúgy vagy ő téged? Mindegy, vannak szánalmas emberek. Nekem is röhejes az exem, 33 éves f.sz. Szóval a nagy bátor, aki mindig bírálta a mai fiatalabb srácokat, hogy mennyire nem férfiak majdnem két év után csak fb-n mert szakítani. Persze előadta, h nem akarja h a jövőben ne is köszönjünk egymásnak. Aztán nekem véletlen lett egy új pasim. Kereken 2 hónapra a szakításunkra a sz.rdarab pont szembe jött velünk. Szépen elfordult és annyira megsértődött azon, hogy nem "gyászoltam", hogy azóta is a hátam mögött ugat hazugságokat. Sajnos ezt már mondjuk akkor elkezdte mikor együtt voltunk. Szereti magát áldozatnak előadni, és mivel a családja,barátai szerettek, nyílván muszáj hazudozni, hogy áldozat szerepében lehessen. Az exéről is súlyos dolgokat hazudott. Becsületsértési eljárás is volt már ellene. Egy igazi nárcisztikus pszichopata. Még akkor is szemét ha ő dob, ráadásul mondva csinált dolgokkal. (Nem voltam elég menő, mert nem értékeltem a szánalmas egyáltalán nem vicces humorát, amúgy amit senki más sem.) A fő baja az volt, hogy állandóan az öccse árnyékában volt. Igazából nem egy jó pasi, de én megnöveltem az egoját. Azt hitte, bárkit megkaphat mostmár illetve szerett volna olyan lenni, mint az öccse, hogy sok lányt megfektessen. A nála 8 évvel fiatalabb öccsét akarta majmolni, na meg a vikingek főszereplőjét. Szóval vannak ilyen beteg és szánalmas alakok. De pofára esett, mert a kutyának sem kell azóta sem. Bocsi, hogy hosszú lett és ezt így kiírtam magamból, de jól esett kicsit panaszkodni. Azóta is utálom magamat, hogy az első bunkózásnál nem dobtam én és, hogy csomó mindent elnéztem neki, próbáltam menteni ezt a szánalmaS mocskos kapcsolatot. Sajnos én is buta nőként viselkedtem, nem voltam erős, pedig tudom és tudtam, hogy az ilyen mérgező kapcsolatoktól szabadulni kell.
2021. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6#en dobtam őt.

Hát ezt teljesen meg értem!! Nagyon jól is tetted!!! :)

Megyek, setaltatom a kutyákat és vigyorog mint a vad alma de nem tudom miért eddig még el fordult... Ismét egy másik csaj csucsukelt mellette... Előtte a házam előtt ucsorgott ez előttivel... 🤦‍♀️ Nagyon szépen köszönöm!

2021. jún. 17. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó szánalmas szegény. Amúgy nem tudom mit hisz, majd megsajnálod és felhívod magadhoz? Vagy irigy leszel, féltékeny? Jaj szegény de buta.
2021. jún. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az irigy és féltékeny....
2021. jún. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!