Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha nem akarom...

Miért baj az, ha nem akarom kigyúrni magam? F

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy 100-110 kilónál kezdődik a férfi, én viszont elégedett vagyok az alkatommal 77 kilósan is (190 centihez)...valóban vékonyabb vagyok egy átlag férfinél, de ez miért kellene hogy zavarjon?
2021. jún. 17. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tudod megvédeni magad. Ami nagy baj lehet ha mondjuk családod lesz. Nem kell kigyúrni de jó fizikum az szükséges szerintem is. Most mindjárt jönnek a nyomik ha erős vagy attól még nem tudsz verekedni meg ilyen hülyeségek. Elmondanám ilyet is még csak itt hallottam, nyomiktól.
2021. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem kellene, hogy zavarjon, nyugodj meg.
2021. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek 65 kilós srácot, amelyik bármelyik kockafejű gorillát összecsomagol fél perc alatt.

Na meg a kancgány a bicskájával pikkpakk tésztaszűrővé alakít.

Legfeljebb azért mozogj, hogy ne puhulj el, kerülendő a 2-es cukorbetegség, meg egyebek.

2021. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Ja persze, tudjuk nyomi. Xd
2021. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok filmet néztél. Valóságban egy nyomit mindenki lenéz. A nők többsége alapból erős hímet választ.
2021. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk Bruce Lee jó ha 60 kiló volt, de elég jól meg tudta védeni magát.
2021. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Az átlag emberek nem harcművészek meg ilyesmi. Ott az nyer aki fizikailag erősebb. Komoly harcművész nyomhat le nála nagyobbat maximum. De még ott is sok minden lehet. Erő nagyon sokat számíthat.
2021. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy kigyúrt ember nem védi meg jól magát, boxolni kell vagy harcművészetet tanulni.
2021. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még egyszer mondom, az átlag ember nem harcol nem boxol. Egy ki gyúrt simán lever egy átlagot. Egyébként ahhoz hogy valaki verekedési tapasztalatot szerezzen nem kell ilyen helyre járni elég ha már sokat verekedett. Itt tényleg nagyon hülyék vannak. Xd
2021. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De álljál már bele egy nagyobba az utcán, gyorsan kórházban kötnél ki. Mondjuk szerintem ti utcára se nagyon jártok ki.
2021. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!