Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok lefogyni és...

Hogyan tudok lefogyni és kigyúrni magam?

Figyelt kérdés
Barátnőt akarok... gyorsan kéne

2021. máj. 12. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mármint melyik kellene gyorsan?
2021. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ugye tudod hogy a lányoknak rohadtul nem az számít hogy ki vagy e gyurva?
2021. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Mennyire igaza van a másodiknak
2021. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne gyorsan? Eddig nem volt időd edzeni? Sajnos ez nem így működik. Senki nem gyorsan gyúrja ki magát. Ha meg nőd nem volt eddig, akkor most miért lett hirtelen sos?
2021. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

A nők csak úgy ragadnak rád,ha ki vagy gyúrva.Váltogathatod őket,mint az alsógatyát!

Nem szeretik a nokedlitestet hanem a kigyúrtat!!

Persze mind azt hazudja,hogy a belső a fontos.Közben meg a szemüveges pattanásosképű kis kígyótestűeket kerülik.A badass csávókra meg bepisilnek!Nem vetted észre?

2021. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Gyorsan kéne? Vedd elő a kezed, és verd ki. Az izom nem 2 nap alatt épül.
2021. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Te? Sehogy🤭🤭🤭
2021. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy életforma kell, hogy legyen. Mármint a sportolás. Attól lesz jó alakod, attól leszel izmos.Aki "kigyúrt", az nem mindig tetszik a nőknek, nekem például egyáltalán nem tetszene, de egy sportos pasas az igen, akinek vannak olyan hobbijai, amik sporthoz köthető, például nyáron szeret kajakozni (ezzel a karjait erősíti), tavasszal, ősszel mondjuk sziklát v. hegyet mászni, esetleg csak szimplán kirándulni, kerékpározni, teniszezni stb. , de ezeket folyamatosan csinálja, és akkor le is fogy meg sportos alakja is lesz, persze ha nem iszik kólákat meg söröket és nem eszik hotdogokat meg pizzákat, hanem normálisan étkezik.
2021. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 $$$$$ ***** válasza:
100%

Attol mert kigyúrod magad egyaltalan nem lesz könnyebben baratnőd. Sőt ha magaval ragad az edzes és beleszeretsz még nehezebben lesz. Mert nem sok lány toleralja(marmint azt az idot amit rászansz)... Sőt ha most nincs önbizalmad később se lesz. Hiaba gyurod ki magad. Én regen 198 cm és 75 kg voltam. Lényegeben egy csontkollekció. El is kezdtem edzeni. Gondoltam ha kigyurom magam egyböl lesz barátnőm. Na mindegy is verettem az edzest. De ugyan ugy szingli voltam. Pedig felemntem kb.100 kg-ra(tudom hogy meg ez is semmi de azert nagy valtozas volt a 75 höz.). Aztan abba hagytam 1 evre mert érettsegi, egyetem elso felev. Tehat ja kifogasokat talaltam.Ezt azota is bánom. Na de akkor lett kapcsolatom. Majd újra kezdtem az edzest. De ekkor komolyan. Elég hamar szakitott is velem a baratnom "mert én csak tanulok meg edzek,,.Jelenleg 203 cm és 123 kg vagyok (amikor utoljara neztuk 19,7 volt a testzsirom tehat ja van rajtam egy kis felesleg. De jelenleg tömegelek mert most erőre megyek). De mar jo ideje szingli vagyok. És miert ? Azert mert évközben egyetem + heti 5 ször 2,5-3 ora edzes,plusz egy ora az oda vissza út. Tehat ja egy napbol 3,5-4 ora elmegy az edzesre. Aztan tanulas tovabb. Nyaron melo+ edzes ugyan így. Na ez nem sok lánynak tetszik. Plusz ami legfontosabb ugyan ugy egy önbizalom hianyos gyerek vagyok. Alig merek oda menni lányokhoz. Nem hogy elhívni őket. Hiaba vagyok 123 kg és hiaba nezek ki jol sokak szerint. Én ugyan azt a kis vézna 75 kg-s gyereket látom a tükörbe aki regen voltam. Nagyon elegedetlen vagyok magammal. Nem erzem azt hogy jol nezek ki. Sokkal nagyobb akarok lenni. És ugy vagyok vele hogy ameddig nem tetszek magamnak addig hogy tetszenek masnak? ( ezzel csak az a problema hogy magamnak sose fogok tetszeni). De csak hogy lásd hogy nem csak én vagyok ilyen el*aszott. Van még 3 haverom a teremben aki hozzam hasonloan edz. Ebböl az egyik mar nagyon regen. Brutal jol nez ki. Nagyon szaraz joval 10% alatti testzsirral(egesz evben). A masik kettő kb.13-4 % testzsirral(de csak nyaron). Na ők is szinglik XD. Hidd el egy lányt nem az fog a legjobban erdekelni hogy edzel e. Hanem hogy van e önbizalmad. Ha nincs akkor cseszheted az edzest... Jo indok arra hogy elkezd. De hidd el nem lesz könynebben baratnőd. Aztan vagy abba hagyod amikor rájössz. Vagy ugy jarsz mint én hogy beleszeretsz és nem bírod nelkule.

21/F

2021. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9#

Érdekes a történeted. Én 74 voltam, jelenleg 105 kiló vagyok.(Tőbb nem szeretnék lenni,ez elég,de ez most sztem nem lényeg) és tanultam,vizsgázgattam,most meg dolgozok+ heti 4×1/1.5 orát edzek.Ennek ellenére mindig voltak barátnőim.És sohasem az edzes miatt szakadt vége egy kapcsolatomnak.


Érthetetlen számomra ez az "azért szakított,mert edzek" duma.

A nőid talán semmit se csinálnak?

Mert szerintem tök normális,hogy másiknak is van valami hobbija,sportol vagy elfoglaltsága van.

Az is lehet hogy én voltam csak szerencsés és olyan nőjeim voltak,akik nem ölbetett kézzel malmoztak otthon,rám várakozva,mert én edzésre mentem.

2021. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!