Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen fogalmam sincs...

30 évesen fogalmam sincs mitől lesz valaki férfias. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És azt sem értettem sose, hogy párkeresésnél, miért fontos az, hogy én mit akarok. Én azt nézem, hogy én kellek-e nőknek.

2021. jún. 19. 01:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
38%
Mar leirtam. Menthetetlen vagy.
2021. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Én sajnálom legjobban, hogy így látom a dolgokat, de tényleg. Mára totál kiveszett a szeretet és az egymásra figyelés a világból. Miért érdeklik a nőket az érzésem, hogy mit gondolok, szeretem-e a munkámat? Le se xarják. Minden a világon már csak a szexröl meg a kva pénzről szól. Már úgy érzem, hogy rossz bolygóra születtem.
2021. jún. 19. 13:56
 33/40 anonim ***** válasza:
43%
De makacs vagy. Gyúrd ki magad, legyél szakállas, zselésd a hajad, hordj inget. Ha ezeket csinálod férfias leszel.
2021. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
74%
Menj el egy jó pszichológushoz. Neked meg láne tanulni önmagad, a világ működését, és egy alap szintű gondolkodást. Sok sikert.
2021. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok buta, csak nem volt előttem egy rendes férfi példakép. Meg sok film rossz hatással volt rám. Ezért nehéz elhinni, hogy a határozottság többet ér, mint az izom vagy a pénz.
2021. júl. 15. 21:35
 36/40 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta, csak nincs szerencséd a gondolkodással.
2021. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen bunkó?
2021. júl. 15. 21:47
 38/40 anonim ***** válasza:
50%
Csak olvass sok könyvet vagy tölts le pdft onlinen a férfiasságról. Annyira komplex ez hogy röviden nem lehet itt leírni
2021. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
30%

Én még próbálom egyszerűen leírni. Mindenkinek vannak vágyai. Neked is (attól hogy nem ismerted fel még vannak) és a másik félnek is. Mindkettő fontos. Ha fontos neked a másik akkor megprobálod a másik vágyai teljesíteni. Ez fordítva is igaz. Ha te fontos vagy a másiknak akkor neki is meg kell próbálni azokat teljesíteni. Nem kell viszont ész nélkül, mert ha csak abból áll egy kapcsolat hogy csak te adsz fel dolgokat higy ő jól érezze magát akkor te nem leszel boldog. Meg kell találni az egyensúlyt.

Egyszerűbb ha olyan embert választasz hosszú távra akivel egyeznek nagyjából az elképzelésetek a fontos dolgokban. De ehhez az is kell hogy tudd hogy te magad mit akarsz legalábbis nagyjából. Ha nem így van akkor egy idő után rájössz hogy az egész csak egyoldalú.

De ezt ne úgy képzeld el higy 2 héten belül kiderül. Lehet hogy hónapokig kell együtt lenni valakivel hogy ez kiderüljön. Az emberek érzéseihez nincs használati utasítás. Tehát valamilyen szinten neked kell ráérezni ezekre a dolgokra.

Végül egy jó tanács. Az internetről nem lehet ezeket megtanulni. Ne a filmeket vedd alapul. Ott a főhősöket úgy válogatják ki higy a nézők megnézzék a filmet. De a valóság nem film. Itt hús vér emberek vannak. A valódi nőket nem csak a magas gazdag izompacsirták érdeklik.

2021. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
63%

Előző vagyok. És konkrétan válaszolva arra higy ki a férfias. Gondolom magára a forgalomra gondolsz, és nem a kinézetre. Kicsit úgy értem hogy összekevered a kettőt.

Számomra az aki nem nyavajog, panaszkodik, kiáll a véleménye mellett bármi legyen is az. Ez valahol belülről fakad. Az higy ez az ember magas alacsony, vékony vagy testesebb az mindegy. A férfiasság mint fogalom az én szememben ezt jelenti.

Az izom szerintem már csak azért fontos hogy kinek mi a vozó testileg. De ez már tényleg ízlés kérdése. Szóval ne csak a külsőségek koncentrálj.

2021. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!