Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az anyám jogosan akar mindig...

Az anyám jogosan akar mindig lebeszélni a kirándulásról, amikor ilyen meleg időben tervezzek elmenni?

Figyelt kérdés
Pedig pont a jó meleg nyári időt akarom kihasználni ezzel
2021. jún. 19. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
hőguta az nem játék értem
2021. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Teljesen jogos. Ez nem kirándulóidő, komoly bajod lehet, ha a déli órákban kimész a napra. De ha jól bírod a forróságot, vegyél fel egy csuklyát és kend be magad naptejjel. De ilyenkor tényleg nem ajánlott kirándulni. Tuti lesz jobb idő idén
2021. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Megfelelő folyadékbevitellel és sapkában, naptejjel egy pl. erdőben még oké.

Én momentán imádok kirándulni, de ebben a melegben inkább kihagyom 😅 De ha te bírod és ez a kánikula számodra a megfelelő, hát hajrá. De igyál sok vizet!

2021. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova mennél, és mikor? Erdőbe mehetsz, ott véd a fák árnyéka, valamint kora reggel és délután is tehetsz rövidebb kiruccanásokat.
2021. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengetegen kirandulnak, sportolnak es kutyaznak a termeszetben. Egy patakos erdoben kimondottan fincsi ilyenkor az ido.
2021. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eltulzott marhasag, egyaltalan nincs olyan nagyon meleg, hogy veszelyes legyen. Ugyanakkor ez egyenileg valtozik kinek milyen a szervezete, hoturokepesege a fizika teljesitokepesege. Engem 30-32 fok nem zavar eszembe sem jutna hogy barmiben akadalyozon. Persze meleg van izzadok kenyelmetlen, de mas gondom nincs. Roviden ki kell probalni, ugy szervezd hogy nem biztos vegig mesz a tervezett tavon. Ha par ora utan nem erzed jol magad, kikeszultel, gyenge vagy, akkor abbahagyod megpihensz es hazamesz.
2021. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!