Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túraszandál vagy túracipő...

Túraszandál vagy túracipő melyik gázabb kinézetre?

Figyelt kérdés
elmélkedtünk az egyik ismerősömmel a kérdéskörön és nem jutottunk dűlőre...

2018. júl. 26. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ti vagytok piszok gázak!


Ha hordtál volna ilyet - persze gondolom sikítva rohansz a túrázás szó hallatán -, akkor tuhatnád, hogy 100% a legkényelmesebb cipő.

2018. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
-d
2018. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a kérdést ugye nem komolyan gondoltad? A TÚRAcipő TÚRÁZÁSRA van. Nem az a lényege,hogy jól nézzen ki. Te is biztos, egy hisztis divatp*csa vagy. 19/L
2018. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem sértegetésnek szántam a kérdést, úgyhogy értékelném, hogyha nem divatp*csázna le engem sem senki egy mondatom alapján.

és igen, komolyan gondoltam a kérdést. Mivel egy túrázást segítő ruhadarabról van szó nem az a célja, hogy mutatós legyen. Nekem is van túracipőm, tehát hordok ilyesmit. nem értem miért ne tehetnék fel egy egyszerű kérdést anélkül, hogy valakinek belegázolnék lelkébe. Szerintem szórakoztató megvitatni ilyen kérdéseket is, és kicsit túllátni a funkcionalitásán.

2018. júl. 26. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmesek, nagyon jók.

Nekem a szandi a házában, olyan férfias :D

2018. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért gondolod akkor gáznak?


Szerintem most már annyi félét lehet kapni, mindenki megtalálhatja a neki tetszőt, csajoknak csajos szín, hogy nem is értem a kérdést.


És bizony ha városnézünk nyáron, akkor én sem a kis csinibini szandimban megyek, hanem túraszandálban.


Nekem pl ilyen túraszandim van, max a talpáról mondod meg, hogy túrázós:


[link]

2018. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem valamiért már kiskorom óta elutasítom a túraszandál viselését, Anyu még anno sosem tudta rámerőltetni, bárhogy is próbálkozott, míg most szembekerültem valakivel, aki pedig a turacipők iránt viseletet ugyanígy, ellenben kedveli a szandál verziót.

Egyébként a linkben lévő Szandálok tényleg nem rosszak ahhoz képest ami a fejemben él:)

2018. júl. 27. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol viccesnek tartom, hogy sok ember még egy erdőbe is csak úgy megy el, hogy "hú vajon hogy nézek ki"


Aztán lehet én vagyok a hülye, hogy számomra a túrázás a természetet, hegyvidéket jelenti 30-50 km távokkal és nem egy kellemes városi sétát. ÉS erre egyértelműen egy jó túracipő a válasz.

2018. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
szerintem az #1 meg sosem huzott a labara kenyelmes cipot...reszvet
2018. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mai napig túracipőkben és hasonlókban járok suliba, meg kb. mindenhova kivéve nyáron a strandra. Leginkább a sarkam miatt mivel nem bírja a kemény, meg vékony talpú cipőket még ha így extrán ki is párnázom egy profi betéttel akkor is iszonyúan tud fájni.


Szandálokat nem bírom könnyen belemegy a legkisebb kavics, por, és minden sz@r

2021. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!