Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az lmbtq tagok direkt nem...

Az lmbtq tagok direkt nem akarják megérteni?

Figyelt kérdés
Az lmbtq tagok nem képesek, vagy direkt nem értik meg, hogy az új törvény NEM JOGOKAT VON MEG tőlük, hanem leírja ami alapból egyértelmű lenne, csak az lmbtq mindenhova bele akarja ütni az orrát, vagy inkább mindenét. Nem jogokat vonnak meg, csak leírja, hogy a gyerekeket hagyják békén. Ez már tényleg nem arra megy hogy fogadják el őket, midnenhol ott akarnak lenni, óvodákban, iskolákban.

2021. jún. 24. 06:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
82%
Nem ott akarnak lenni, hanem ott vannak... ugyanis gyerekek közt is vannak ám melegek.10-12 éves kora körül már tudja aki az... és bizony rzzel a törvénnyel egy poklot teremtenek ezeknek a gyerekeknek.
2021. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
95%

Tehát szerinted ha reggel 5 és este 10 között nem lehetne megjeleníteni a kék szemű embereket, és iskolában nem lehet népszerűsíteni (ami egyrészről hülyeség, senki sem tesz ilyet, másrészt meg eléggé tág fogalom, tehát azt látnak bele, amit akarnak) őket az nem jogfosztó és diszkriminatív törvénykezés?

(A kék szemű emberek csak példa, lehetne bárki más is)

2021. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

1.-esnek: Oké, vannak 10-12 éves "melegek" akiknek még változhat is a szexualitása. Ott vannak neki a szülei, az ő dolguk hogy az ilyeneket megbeszéljék vele, nem valami random ember az iskolában. Plusz,ha már tudja hogy meleg, minek neki elmondani?

És miért akar annyira az lmbtq rányomulni a gyerekekre? Ez miért olyan fontos nekik?

2021. jún. 24. 07:29
 4/60 A kérdező kommentje:
2-es, ez egy elég rossz példa, de le is írtad, ezt hagyom. Nem a melegeket tiltják be, hanem a népszerűsítést. Ezzel a gyerekeket be lehet folyásolni.
2021. jún. 24. 07:31
 5/60 anonim ***** válasza:
88%

2-es vagyok


#3: azért kell ott is erről beszélni, hogy:

1. ők is részesüljenek szexuális felvilágosításban

2. Elmondják a társaiknak, hogy ezért ne bántsák (bár szerencsére a legtöbb tizenéves már elfogadóbbak)


#4: nem is azzal van gond, hogy minek nevezik, hanem az, hogy elég tág fogalom, de ezt már leírtam.

2021. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Szexuális felvilágosításban most is részesülnek a felsősök. Nem kell egy külön dolog a csak azonos neműekre, mert felesleges. A kicsiket meg hagyják békén.
2021. jún. 24. 08:11
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te részesültél meleg/leszbikus felvilágosításban is? Én nem, de persze máshol máshogy megy. Abban pedig egyetértünk, hogy a kisebbeket (14 év alatt) ezzel nem kell traktálni (ahogy ugye eddig sem volt ilyen.
2021. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
De mit mondanának el egy külön meleg felvilágosításban? (Leszbikus = meleg nő) Nincs érelme, csak azért akarják, hogy még az iskolákban is ott legyen az lmbtq. Habár nemtudom minek, így is minden róluk szól.
2021. jún. 24. 08:23
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdezek: Mit mondanak el egy sima (heteró) felvilágosításon? A "melegen" (bár hozzátenném én ennyire nem választanám szét a kettőt) is ugyanazt, csak jobban fókuszálva azokra, amik másabbak.
2021. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
92%

LMBT-sként két kezemet összetettem volna, ha anno elmondja valaki nekem, hogy nincs velem semmi baj, nem vagyok egyedül.


Nagyon össze voltam zavarodva, jól jött volna egy nagyobb felvilágosítás a különböző preferenciákról.

2021. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!